lekarz Łukasz Grabarski

Dr Łukasz Garbarski godny polecenia. Kompetentny, uprzejmy. Przy pierwszej wizycie podszedł fachowo do mojego problemu. Ulzyl w bólu, podał iniekcje do stawu kolanowego I biodrowego. Na kolejnej wizycie powtórka. Grzecznie odpowiada na pytania. Bardzo dziękuję Panie Doktorze. Polecam z całego serca.

Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pacjenta, fachowa kosultacja i wykonanie iniekcji, godny polecenia lekarz, który nie stwarza problemow.

Wizyta odbyła się w Szpitalnej poradni ortopedycznej.Lekarz niesamowicie miły,odpowiedział na wszystkie pytania,zrozumienie, serdeczność. Chciałabym więcej takich lekarzy spotykać.

Chciałabym więcej takich lekarzy spotykać.

Jestem pacjentką doktora dwa lata , doktor profesjonalnie leczy pacjeta , jest miły , sympatyczny , dobrze wykonuje zabiegi , troszczy się o swojego pacjenta.Serdecznie polecam

Wspaniały lekarz. Bardzo kompetentny a przy tym sympatyczny. Spokojnie tłumaczy i wyjaśnia stan zdrowia i sposób leczenia. Ma czas dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona, że spotkałam takiego lekarza.

Lekarz bardzo uprzejmy oraz pomocny. Bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Nie ignoruje pacjenta, ale poświęca mu czas, potrafi wysłuchać i wytłumaczyć. Serdecznie polecam :)