dr n. med. Łukasz Krakowczyk

Chirurg onkolog

Fantastyczny lekarz. Operował mojego syna. Nie został najmniejszy ślad. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza i rewelacyjne podejście do pacjenta. Gorąco polecam. Oby więcej takich lekarzy.

Pan doktor w kontaktach z pacjentami jest cierpliwy oraz serdeczny, najistotniejsze jednak jest to, iż fachowo i rzetelnie wykonuje swoją pracę, która jest przy tym jego pasją.

Najwspanialszy lekarz na świecie-zawodowstwo! Wyróżnia się niesamowitą wiedzą, doświadczeniem, fachowością i co najważniejsze sercem do pacjenta! Polecam- jak najbardziej!

Klasa sama w sobie. Posiada niesamowitą intuicję chirurgiczną, a zarazem istotny jest dla niego komfort psychiczny pacjenta. Jego zainteresowanie chorym, daje wiarę w pozytywny wynik długiego i trudnego leczenia. Mimo ogromu pracy, potrafi znaleźć czas na kontakt z pacjentem. To prawdziwe szczęście powierzyć życie jego umiejętnościom.

Pełen profesjonalizm,ogromna wiedza, duże poświecenie i niesamowita troska o pacjenta! szczerze polecam tego lekarza!

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Gliwice"?

Centrum Onkologi
44-101 Gliwice