mgr Łukasz Lewandowski

Psycholog

Po wielu latach uczęszczania na sesje do różnych osób – zrozumiałam, że na pewno nie odbywały się u nich sesje terapeutyczne. Straciłam dużo czasu i możliwości. Teraz już wiem czym jest terapia i jak powinna się odbywać. Odkrywam swoje emocje, uczę się je rozumieć łączyć z zachowaniami, pragnieniami, reakcjami itd. Narazie zastanawiam się kim chcę być, w którym kierunku pójść i co w sobie zmieniać by zostać sobą. Pan Łukasz ma poczucie humoru i bardzo łatwo nawiązać relację terapeutyczną.

Pan Łukasz ma poczucie humoru i bardzo łatwo nawiązać relację terapeutyczną.

Zgłosiłam się niedawno po pomoc i poradę w kryzysie i je dostałam, polecam w tych jakże trudnych czasach.

Ciekawa rozmowa przede wszystkim, widać, że to ma jakiś cel, trochę niespodziewane pytania, ale ciekaw jestem bardzo jak to się rozwinie. Polecam

Polecam - człowiek żyje tyle lat i całe życie się uczy, warto z kimś porozmawiać o swoich problemach.

Do Pana Łukasz trafiłam z polecenia koleżanki, faktycznie kilka pierwszych wizyt było dość specyficznym rodzajem rozmowy, ale teraz już wiem czemu to służyło, i skąd te niepochlebne opinie na temat pierwszych wizyt ;) Teraz czuję się już o wiele lepiej, jestem już przy końcu mojej terapii, była to chyba najlepsza decyzja jaką w życiu podjęłam.

Nie wiem skąd tak negatywne opinie - chyba konkurencja gra nie fair - ja mam zdecydowanie dobrą opinię na temat pracy panem Łukaszem - nie było się łatwo zdecydować, bo poprzednie "terapeutki" zraziły mnie tysiącem nieprzydatnych porad i ciągłym mieleniem spraw codziennych - tutaj udało się zająć problemem i (mam nadzieję) go rozwiązać raz a dobrze.

Miałem przyjemność pracować z Panem Łukaszem ok 6 msc. Wg mnie jest to świetny terapeuta. Wymagający, konkretny, życzliwy. Z jego pomocą mogłem rozwiązać wiele kwestii, które dręczyły mnie od lat. Z całą pewnością mogę go polecić wszystkim tym, którzy chcą popracować nad sobą i są na to gotowi.

Polecam. Zamiast głowić się, dwoić i troić w pojedynkę z pomocą pana Łukasza udało się ruszyć do przodu z problemem rodzinnym.

Bardzo profesjonalny specjalista, zaangażowany, kompetentny, punktualny, z dużą wiedzą i doświadczeniem

No cóż, głaskanie po głowie to to nie było, i dalej trochę nie wiem jak to się stało, ale jest dobrze, a na pewno lepiej. Polecam jeśli coś was "gniecie".