lekarz Łukasz Lotek

Rehabilitant

2,4
1,9
2,1

No właśnie.Ja jestem kobietą ze sporą nadwagą i problemami ortopedycznymi (które według logiki i opini innych lekarzy są wynikiem przeciążeń) Ale pan dr.Lotek co ciekawe nigdy nie potwierdził tych współzależnień a wręcz przeciwnie ,pocieszał i stwierdził ,że maoja nadwaga i problemy ze stopami i kolanami nie wynikaja jedne z drugiego.??!! To typ lekarza czarusia-uśmiechnięty,b.miły często żartuje i flirtuje .Jest mega rozchwytywany .Ludzie go uwielbiają i na miejsce u niego trzeba było rezerwować wizytę na 8 mies.wcześniej.Dr.Lotek musiał sie przebranżowić bo nie chciano przedłużyć z nim umowy a on jak sam stwierdił pętał się przez 2mies i czuł się jak pies!.Tym b.ciekawi mnie opinia W53.Może jak z rehabilitanta przebranżowił sie na lekarza internistę .dr.Lotek inaczej podchodzi do kwestii nadwagi??

Byłem u lekarza na badaniu profilaktycznym. Badanie ograniczyło się do pomiaru centymetrem krawieckim obwodu w pasie (110cm). Badania dalsze i ewentualne badania analityczne uzależnione od osiągnięcia w pasie <102cm. Zastanawiam się czy byłem u lekarza czy krawca.

Dobry lekarz i dobry diagnostyk. Pracocholik który lubi swoja pracę ale okropnie przepracowany .Ogólnie profesjonalny

Dobry specjalista,rzetelny w badaniu i diagnostyce .Jedynym problemem jest minimalny czas wizyty (5min) i kosmiczne terminy do tego lekarza oraz dziki tłum pacjentów bombardujących jego osobę.