lekarz Łukasz Maciejewski

Trafiłam do Pana Doktora w czasie poronienia. Lekarz bardzo uprzejmy, wszystko tłumaczy, wyjaśnia co po kolei robi. Bardzo rzetelny także w badaniu, delikatny, rozumie pacjentkę i jej ból. Od razu mi pomógł, okropny ból zniknął w jednej chwili. Widać, że zależy Panu doktorowi na pacjentce. Naprawdę bardzo kompetentny lekarz, z takim pozytywnym nastawieniem do chorego, bardzo miły i uprzejmy. Polecam!

Jak to ładnie powiedział ostatnio na szkole rodzenia dr Łukasz Maciejewski: "Zadowoleni pacjenci nie wystawiają opinii - zadowoleni pacjenci po prostu wracają zadowoleni do domu". Czytając wpisy w internecie stwierdzam, że chaos i niekompetencja ludzi po prostu przerażą i niepotrzebnie starszy kobiety. Większość osób wypowiada się na tematy medyczne nie znając podstawowych zagadnień z zakresu ginekologii, podważając kompetencje lekarza bez wyraźnych przyczyn. Ja trafiłam do doktora z moją pierwszą 10-tygodniową ciążą, niestety już martwą. Bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy, wszystko rzetelnie wyjaśnił, uspokoił i poprowadził przez dalsze działania - w ...

Ja trafiłam do doktora z moją pierwszą 10-tygodniową ciążą, niestety już martwą. Bardzo profesjonalnie podszedł do sprawy, wszystko rzetelnie wyjaśnił, uspokoił i poprowadził przez dalsze działania - w tym przez przyjęcia na oddział.
Teraz jestem w 9mc, oczywiście pod opieką dr Łukasza. Polecam go z pełną odpowiedzialnością, nie wyobrażam sobie, że mógłby mnie prowadzić inny lekarz.

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM!!! PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻĘ, BYŁ PRZY PORODZIE CHOĆ NIKT NIE OCZEKIWAŁ TEGO OD NIEGO, INTERESOWAŁ SIĘ PODCZAS NASZEGO PÓŹNIEJSZEGO POBYTU W SZPITALU. CÓŻ MOGĘ WIĘCEJ POWIEDZIEĆ....KONKRETNY LEKARZ!!!! GORĄCO POLECAM!!!

Polecam dr Łukasza przystojny i kompetentny.delikatny podczas badania.wzbudza zaufanie i jest B sympatyczny

Zdecydowanie polecam tego lekarza !! Miły , szczery , kompetentny. To co do lekarza należy :))teraz chętnie będę chodzić do niego na wizyty !! polecam , polecam, polecam !!!;)

Pan Doktor jest niesamowicie cieplym opiekunczym i troskliwym lekarzem pelnym zrozumienia i empatii. Mam spore doswiadczenie z wieloma lekarzami tej specjalizacji zarowno w kraju jak i za granica. Dr Maciejewski poswiecil mi wystarczajaca ilosc czasu dokladnie badajac, odpowiadajac na pytania, tlumaczac i wyjasniejac. Polecam tego lekarza z calego serca!!! A jesli ktos spotkal sie z niepochlebna opinia, niech sam sie przekona tak jak ja

Miałam okazję nie jednokrotnie być pacjentką pana Ł.Maciejewskiego na izbie przyjęć.Pierwszy raz kiedy tam trafiłam ze skurczami porodowymi,skierował mnie od razu na porodówkę,a po kilku godzinach uczestniczył przy przyjściu mojej córeczki na świat:)Zachowanie jego było zupełnie normalne,wywiązał się ze swych obowiązków.Tak więc myślę nie przesadzajmy z tą krytyką.Każdy człowiek jest inny i nie oczekujmy ,że będzie taki jak sobie wymarzyliśmy.

Tylko raz spotkałam tego lekarza na izbie przyjęć oby nigdy wiecej. Przyjechałam z rozpoczeta akcja porodową a Pan doktor stwierdził ze nie rodze mimo iz miałam skurcze co 7 minut i odesłał mnie do domu z durnym usmieszkiem ze panikuje. Tyle że do domu nie zdazyłam dojechać i juz musiałam się wracać. Prawie urodziłam w samochodzie. Na szczęście zdązyłam i tylko dzięki połążnej majacej akurat dyzur wszystko dobrze się skończyło. Zaznaczm jeszcze ze jak drugi raz trafiłam na izbe przyjęc to Pan doktor stwierdził ze nie nadaje sie na porodówke i skoro juz musze być w szpitalu to na patologii ciązy bo porodu nie bedzie, po czym dzieki Pani połoznej która widziała co sie dzieje i zbadaniu mnie przez nia dziecko po 10 minutach dziecko było juz na swiecie.Także ostrzegam przed tym lekarzem bo skoro on nie potrafi rozpoznać porodu to raczej powinien z powrotem udac sie do szkoły.

Słyszałam wiele złych opinii o tym lekarzu i bardzo bałam się na niego trafić w czasie porodu, oczywiście jakby nie inaczej był przy nim, od razu wydał mi się kompetentny i solidny, poród był ciężki skończył się cesarskim ciecięm w którym doktor Maciejewski też uczestniczył, po zabiegu gdy byłam na sali jeszcze pare razy przychodził i pytał się o samopoczucie, gdyby nie on i jeszcze jedna Pani doktor której nazwiska nie pamiętam niewiem czy dziś miałabym ślicznego synka!