lek. dent. Łukasz Malan

polecam.bardzo zdrowo rozsądkowe podejście do leczenia.widać ze zna się na rzeczy.mam piękne korony na przodzie-nikt o tym nie wie , a zęby przestały mnie w końcu bolec i denerwować ze wygądam jak stary człowiek.świetna obsługa.polecam pana dr Malana.

jestem po zakonczonym leczeniu protetycznym=korony , licowki.jestem bardzo zadowolony.zeby wygladaja naturalnie.sa po prostu super.podobalo mi sie ze podczas wszystkich zabiegow doktor wykorzystywal mikroskop.fajne poczucie ze sie ma zrobione dokladnie.fajny kontakt , luzna i bezstresowa atmosfera.szczerze polecam.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Wieliczka"?

Niepołomska 18
32-020 Wieliczka