Stomatolog Wieliczka

NZOZ Estetyka Uśmiechu Stomatologia
KLAŚNIEŃSKA 16/1
32-020 Wieliczka

polecam.bardzo zdrowo rozsądkowe podejście do leczenia.widać ze zna się na rzeczy.mam piękne korony na przodzie-nikt o tym nie wie , a zęby przestały mnie w końcu bolec i denerwować ze wygądam jak stary człowiek.świetna obsługa.polecam pana dr Malana.

Stomatolog Wieliczka lek. dent. Agnieszka Miazga

lek. dent. Agnieszka Miazga

Miadent Studio

Wieliczka

Wspaniała lekarka, wyjaśnia i tłumaczy, odpowiada na pytania i jest bardzo cierpliwa, kompetencje również na BARDZO wysokim poziomie. polecam wszystkim

NZOZ ORTO-DENTIST
Widok 19A
32-020 Wieliczka

Bardzo sympatyczny, kompetentny, delikatny i dokładny jestem bardzo zadowolona polecam! Gabinet czysty i nowocześnie wyposażony

Opinia dodana przez: Zofia

Sienkiewicza 12a
32-020 Wieliczka

Pani dr Baniakowa to moja jedyna i niezastąpiona zębistka!

Pani dr Baniakowa to moja jedyna i niezastąpiona zębistka!

Kraszewskiego 6a lok. 16
32-020 Wieliczka

Solidny lekarz,dokładna i bardzo miła, zawsze prawidłowo rozpozna chorobę.Gorąco polecam! Warto do niej zaglądnąć!

ulica Mickiewicza 10/1
32-020 Wieliczka

Bardzo dobry lekarz. Potrafi rzetelnie ocenić stan uzębienia i zaproponować najlepsze rozwiązanie. Wypełnienia wykonuje bardzo starannie i estetycznie, w związku z czym są bardzo trwałe. My leczymy się całą rodziną u pani doktor i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Opinia dodana przez: Ela

ul. św. Barbary 46/lok.3
32-020 Wieliczka

zabieg usuwania korzenia, cena przystępna. Nawet nie poczułem bólu. Polecam.

zabieg usuwania korzenia, cena przystępna. Nawet nie poczułem bólu. Polecam.

Niepołomska 18
32-020 Wieliczka

Pani Nawrocka to niesamowita osoba,miła,doświadczona,potrafi bez znieczulenia zrobić tak,aby nie bolało,mam teraz zadbane zęby i żałuje,że nie od zawsze do niej chodziłam.Polecam całym sercem,nikt nie będzie żałował.

dr Izabela Krystek

gabinet stomatologiczny
Kokotów 345
32-002 Wieliczka

Polecam, polecam po stokroć ! Nie ma lepszego stomatologa w okolicy, ba w mieście ! Ciepłe i miłe podejście do pacjenta, poświęca swój czas by wyleczyć takiego panikarza jak ja :D

lek. dent. Maria Panuszka

NZOZ ORTO-DENTIST
Widok 19A
32-020 Wieliczka

przy okazji prostowania ząbków w tym gabinecie leczyłem też je i jestem bardzo zadowolony, polecam

Stomatolodzy w mieście Wieliczka