dr Maciej Lubiński

Nikomu nie polecam tego stomatologa!!!!! Jeszcze 2 lata temu moja opinia na temat tego Pana była zupełnie inna wszystkim go polecałam byłam bardzo zadowolona tylko ze tak naprawdę skąd miałam widzieć co tak naprawdę robi w tych zębach nie bolało, był miły to było ok, ale do momentu kiedy zaczął bolec mnie ząb którego mi leczył kanałowo, za leczenie tego zęba zapłaciłam ok 500 zł Pan stomatolog po zaplombowaniu i zakończeniu leczenia tego zęba powiedział ze jak będzie bolec to wtedy do wyrwania... zaczął bolec poszłam do innego stomatologa myśląc ze powie mi to samo ze pewnie nic z tym zębem nie da się już zrobić, ale co się okazało Pan Lubiński w zębie który ma 4 kanały wypełnił tylko 1 kanał , zaplombował i zakończył leczenie... byłam z tym zębem u endodonty, u dwóch innych stomatologów i jeszcze ortodonta widział zdjęcie tego zęba i nikt z tych dentystów nie wie dlaczego w takim stanie Pan Lubiński zostawił zęba ... dlaczego nie wypełnił reszty kanałów nikt nie zna odwiedzi DLACZEGO TAK ZROBIŁ??? i teraz ja żeby uratować zęba muszę zapłacić 850zl za leczenie edodontyczne pod mikroskopen albo go wyrwać... Tak ze nigdy nie wybierajcie się do niego może jest ślepy ze nie widział tych kanałów albo bezczelny bo wziął kasę i wypełnił jeden kanał na 4 kanały. Ja nie chcecie być w mojej sytuacji to omijajcie tego dentystę i CAŁĄ KLINIKĘ DENT AMERICA szerokim łuukiem!!!!!!!!!!!!!!!!

Potwierdzam opinie poleciła mi Pana doktora moja koleżanka jest ZDECYDOWANIE bardzo dobrym Stomatologiem !!! i ma dużo cierpliwości do tych najbardziej WYMAGAJĄCYCH!Polecam

Bardzo kompetentny Stomatolog który jak przyszłam to od razu zareagował na ból i starał się i jak na taka pacjentkę jak ja która nie jest wytrzymała na ból to tak zrobił ze nic nie bolało:)

bardzo kompetentny i z jednych lepszych stomatologów w Dent American:)

bardzo kompetentny i z jednych lepszych stomatologów w Dent American:)