lekarz Łukasz Michałek

Ortopeda

Rzadka w obecnych czasach uprzejmość wobec pacjenta, przyjęcia do ostatniego oczekującego. Szacunek dla Pańskiego podejścia do zawodu.

Cierpliwy, kompetentny i bardzo troskliwy. Można o wszystko zapytać bez żadnego skrępowania. Polecam

Wspaniały lekarz,mimo,że wysłał mnie "półkę" wyżej(ze względu "schorzenia"),żałuję,że nie prowadzi mnie dalej.Empatyczny na miarę,wzorowy lekarz i bardzo dobry człowiek.Kto miał z nim do czynienia ten wie o czym mówię.Obysmy mieli tylko tak wspaniałych lekarzy,szczerze oddanych pacjentom jak Pan.Dziękujemy Panie Doktorze.

Lekarz oddany pacjentom, wrażliwy na chorego człowieka, cierpliwy i kompetentny. Miałam szczęście że trafiłam do niego. Polecam.

Miałam szczęście że trafiłam do niego.
Polecam.

Lekarz z powołania .Ogromny szacunek dla niego i gro podziękowań za cierpliwość i oddanie w tym chorym systemie zdrowia.

Wspaniały specjalista bardzo miły upszejmy wręcz troskliwy o swoich pacjentów leczy moje shorzenie dzienkuje panie dokrarze