Filtruj terminy

lekarz Piotr Melon

Szpital SPZOZ
Lubelska 50
08-400 Garwolin

Dr Piotr Melon jest najwyższej klasy specjalistą w swoim zawodzie.
Bardzo wyraźnie wyróżnia się kompetencjami zawodowymi oraz najlepszymi standardami i szczegółową uważnością w procesie leczenia pacjentów.
Przeprowadził dwie udane operacje moich kolan. Zawdzięczam zdrowie jego zaangażowaniu i skupieniu na pracy.
Z dużym uznaniem polecam leczenie pod jego opieką.
Opinia dodana przez: Elzbieta Borodziej

lekarz Łukasz Michałek

Lubelska 50d/21
08-400 Garwolin

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Jeśli ktoś szuka lekarza, który zatroszczy się o zdrowie śmiało można umówić się na wizytę do Pana doktora. Pełen profesjonalizm. Pan doktor jest bardzo pozytywnym i kulturalnym człowiekiem a wizyta przebiega w miłej atmosferze. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Jolanta Burek

lek. med. Jacek Stachowiak

Ortopeda, Traumatolog

Garwolin

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

lekarz Rafał Nieznański

Chirurg ogólny, Ortopeda

Lubelska 50d/21

Dzień Dobry,

Proszę tego pana omijać szerokim łukiem(specjalnie nie używam lek. ponieważ pan przez swoje podejście do pacjentów i ich rodzin,nie powinien być lekarzem).
Pan w szpitalu w Wyszkowie "próbował" zająć się moim chorym tatą(złamana noga,tata jest jednocześnie pacjentem onkologicznym).Pan Nieznański nie będąc lekarzem prowadzącym i nie patrząc w wyniki badań taty stwierdził że " tu nie można nic zrobić" i tak było tydzień.Na oświadczenie Nasze że znależliśmy szpital, ...
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Cezary Walczyński

Ortopeda

Niepubliczny Zakład Opieji Zdrowotnej "STOMED"
Korczaka 35/3
08-400 Garwolin

Bardzo dobry lekarz pełen profesjonalizm zawodowy, złota rączka. Miły i cierpliwy dla pacjenta. Po operacji interesuje się pacjentem. Polecam serdecznie korzystajcie Państwo z Jego wiedzy i umiejętności lekarskiej.
Opinia dodana przez: Gabriela

Ortopedzi w mieście Garwolin