Filtruj terminy

Lekarze Ortopeda Garwolin

lek. med. Jacek Stachowiak

Ortopeda, Traumatolog

Garwolin

super podejście do pacjenta i maksymalna pomoc

lekarz Cezary Walczyński

Niepubliczny Zakład Opieji Zdrowotnej "STOMED"
Korczaka 35/3
08-400 Garwolin

Rewelacyjny Lekarz i wspaniały człowiek - operował mi obydwa biodra - mam 53 lata - wracam do sportu, czuję się jak 20-latek - Jeśli operacja w Otwocku to u Doktora Walczyńskiego !
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Piotr Melon

Szpital SPZOZ
Lubelska 50
08-400 Garwolin

Dr Piotr Melon jest najwyższej klasy specjalistą w swoim zawodzie. Bardzo wyraźnie wyróżnia się kompetencjami zawodowymi oraz najlepszymi standardami i szczegółową uważnością w procesie leczenia pacjentów. Przeprowadził dwie udane operacje moich kolan. Zawdzięczam zdrowie jego zaangażowaniu i skupieniu na pracy. Z dużym uznaniem polecam leczenie pod jego opieką.
Opinia dodana przez: Elzbieta Borodziej

lekarz Łukasz Michałek

Lubelska 50d/21
08-400 Garwolin

Niesamowity lekarz, Mama chodziła już od ponad 6 miesięcy z problemem, do różnych ortopedów. Pan doktor, zajął sie Mamą kompetentnie, wytłumaczył co i jak, przeprowadział bardzo rzetelnie wywiad lekarski i badanie pacjenta. Wyszłyśmy zbudowane, że są jeszcze tacy lekarze.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Rafał Nieznański

Chirurg ogólny, Ortopeda

Lubelska 50d/21
08-400 Garwolin

Zgłaszam zażalenie na tego Ortopedę, lekarz bardzo agresywny, bardzo problematyczny co do wystawienia skierowania na rezonans magnetyczny. Chodzę bardzo długo po różnych ortopedach, którzy leczyli moją stopę, lecz podejmowali jakies próby i mieli chociaz podejscie do pacjenta. Tutaj dr był oburzony, że to wlasnie do niego przyszłam, choć miałam skierowanie od lakarza rodzinnego do ortopedy na NFZ, więc nie wiem jaki był problem. Po drugie przyniosłam prześwietlenie na płycie, którą ...
Opinia dodana przez: Wiola