lekarz Łukasz Niedźwiedzki

Bardzo dobry chirurg ortopeda dwa kolana mam zoperowane super.miałam nietolerancje na środki anastazjologiczne niewiedząc o tym pan doktor poradził sobie idealnie wyczuwając problem.polecam.

Nie polecam. Doktor chciał mnie jak najszybciej operować że trzeba sprawę potraktować pilnie od tego czasu minęło kilka lat a ja dalej całkiem nieźle funkcjonuję. Lekarz do którego teraz chodzę był bardzo zdziwiony że zalecano zabieg i powiedział że to ostateczność w moim przypadku.

Bardzo miły lekarz. Jestem bardzo zadowolona z wyniku zabiegu na halluksa ( halluksy nie nawracają). Polecam.

.Bardzo bałam sie tej wizytu bo pierwszy raz szlam do tego lekarza....a nie lubie zmian ....Fajny bardzo mily spokojny i mozna bez problemów spokojnie porozmawiac:)))

żenada szkoda czasu, brak konsekwencji w leczeniu, brak odpowiedzialności za słowa, opinie z powietrza wzięte, nie polecam zawiodłem się bardzo przestrzegam przed pierwszym wrażeniem, bardzo mylace