lek. dent. Łukasz Owczarek

Polecam! Bardzo dokładny, cierpliwy i uprzejmy. W trakcie leczenia kanalowego, prawie 3 godziny na fotelu i zero stresu, a do tego Doktor wszystko wyjaśniał w trakcie zabiegu, takze wiadomo było co w danej chwili jest robione przy zabku. No i ząb wreszcie nie boli:) a nadmieniam, ze było to ponowne leczenie kanalowe ząbka zle wyczyszczonego wczesniej przez innego stomatologa. Jeszcze raz polecam!

Dokładnie i cierpliwie wytłumaczony proces leczenia, profesjonalny sprzęt oraz dokładność w każdym szczególe. Szczerze polecam!

Super fachowiec , anielska cierpliwość , pomimo młodego wieku - pełna kompetencja w endodoncji ! Polecam każdemu