lekarz Łukasz Pakuła

Bardzo dobry lekarz. Jest dokładny oraz wzbudzą zaufanie. Slucha tego co mowi pacjent. Bardzo polecam.

Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam w życiu. Pan Doktor to wspaniały człowiek, ciepły, troskliwy, wspierający, nieoceniający. Dziękuję. Życzę wszystkim takich wizyt.

Najlepszy lekarz, na jakiego trafiłam! Sympatyczny, kulturalny, bardzo empatycznie podchodzący do pacjentki. Świetnie tłumaczy, wyrozumiały i cierpliwy. Pacjent nie czuje się jak natręt.

Jak najbardziej mogę polecić. Lekarz na 6 + :) Ja juz znalazłam swojego lekarza ! :-) W końcu! !!!!!

Pan doktor operował mnie w szpitalu na Zaspie. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - miły, z poczuciem humoru. Zabieg i rekonwalescencja w największym porządku. Dziękuję doktorze :-)

Trafilam z duzym bolem .Po konkretnym wywiadzie, doktor bardzo delikatnie zbadal mnie.Otrzymalam skierowanie na badania no i leki po ktorych kazdego dnia odzywalam .Juz jest prawie ok .Wielkie dzieki Doktorze.Polecam szczerze. Wizyta 30/03/17 Ewa T

Wspaniały lekarz! Polecam, niezwykle wyrozumiały, delikatny, odpowiadający na każde pytanie, nie skąpi w skierowaniach na potrzebne badania.

Witam,trafiłam do pana doktora przypadkiem,gdyż był na zastępstwie. Bardzo uprzejmy i dokładny lekarz, udzielił mi kilku cennych rad. Żałuję, że trafił do naszej przychodni tylko na zastępstwo. Polecam serdecznie

Trafiłam do Dr Pakuły przypadkiem tylko po skierowanie. Pomimo tego zbadał mnie, wypytał o historię leczenie i zlecił jeszcze dodatkowe badania. Był bardzo uprzejmy, odpowiadał na pytania. Na pewno jeszcze się do niego zgłoszę. Polecam!