lekarz Łukasz Polczak

Odradzam kazdemu tego lekarza, w lutym mialem rekonstrukcje wiezadla przedniego i do tej pory nie chodze o wlasnych silach, w kolanie ciagle przeskakuje i jeat to bardzo duzy przeskok, w ogole zle zamiescil sruby w podudziu i w kosci udowej i nie wiadomo czy bede mial sprawne kolano. Jezeli nie chcecie zostac kalekami do konca zycia to odradzam, ja mam dopiero 21 lat i zapewne bd mnie czekala endoproteza kolana. Na dodatek nie udzielil mi prawdziwych informacji o stani mojego kolana po zabiegu poniewaz na wypisie nic nie bylo o usunietej lakotce, a na badaniu w innym szpitalu wyszlo ze soastala usunieta.

Konkretny i solidny!! Gorąco polecam!! Nie spotkałem lekarza tak interesującego się stanem pacjenta...poświęca dużo czasu i świetnie tłumaczy zagrożenia i ewentualne powikłania. Jeszcze raz gorąco polecam!!!

Świetny lekarz,ale przede wszystkim Człowiek przez duże C.Kompetentny,serdeczny,konkretny.Każdy kto trafi do tego lekarza może czuć się bezpiecznie.Polecam!!!

polecam! lekarz na prawde godny polecenia! jestem bardzo zadowolona z rezultatow leczenia. nie spotkalam lepszego ortopedy jak do tej pory i szukac innego juz zapewne nie bede.