lekarz Łukasz Polczak

Lekarz pierwsza klasa Miałam artroskopię barku jestem pod wrażeniem efektu zabiegu (kotwica tyranowa )polecam lekarza po operacji miałam 3 zastrzyki z kwasu hialuronowego i bark jest sprawny w 99%.

Lekarz pierwsza klasa

Taśma.Nie slucha. Nie zadaje pytań. Wszystkim zaleca kwas hialuronowy albo blokady .Patrzy w komputer, nie na pacjenta. Powinna być opcja teleporady-bym zaoszczędziła swojego czasu,a efekt byłby taki sam..

Polecam pana doktora przede wszystkim ze względu na podejście do pacjenta. Wysoka kultura osobista i cierpliwość do mojego procesu leczenia po wypadku

Lekarz z wyobrażnią przestrzenną ! Zastrzyki z kwasu hialuronowego, podawane w kolano nigdy nie bolały !.Szkoda że wyjechał z Zawiercia.

Konkretny i solidny!! Gorąco polecam!! Nie spotkałem lekarza tak interesującego się stanem pacjenta...poświęca dużo czasu i świetnie tłumaczy zagrożenia i ewentualne powikłania. Jeszcze raz gorąco polecam!!!

Odradzam kazdemu tego lekarza, w lutym mialem rekonstrukcje wiezadla przedniego i do tej pory nie chodze o wlasnych silach, w kolanie ciagle przeskakuje i jeat to bardzo duzy przeskok, w ogole zle zamiescil sruby w podudziu i w kosci udowej i nie wiadomo czy bede mial sprawne kolano. Jezeli nie chcecie zostac kalekami do konca zycia to odradzam, ja mam dopiero 21 lat i zapewne bd mnie czekala endoproteza kolana. Na dodatek nie udzielil mi prawdziwych informacji o stani mojego kolana po zabiegu poniewaz na wypisie nic nie bylo o usunietej lakotce, a na badaniu w innym szpitalu wyszlo ze soastala usunieta.

Świetny lekarz,ale przede wszystkim Człowiek przez duże C.Kompetentny,serdeczny,konkretny.Każdy kto trafi do tego lekarza może czuć się bezpiecznie.Polecam!!!

polecam! lekarz na prawde godny polecenia! jestem bardzo zadowolona z rezultatow leczenia. nie spotkalam lepszego ortopedy jak do tej pory i szukac innego juz zapewne nie bede.