Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pana doktora. Korzystam z usług dentystycznych i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest bardzo miło i sympatycznie na każdej wizycie. Zawsze od Pana Łukasza z gabinetu wychodzę zadowolona. Pan doktor jest naprawdę bardzo miły i wspaniale się z nimi rozmawia. Serdecznie polecam :)

Młody bardzo miły dentysta i jeszcze mu zależy na ludziach i pracy. Tak jak wszyscy nie przepadam za dentystami, ale ten pan jest bardzo profesjonalny. Byłem na NFZ i zostałem potraktowany bardzo miło. To samo moja żona. Co prawda czekałem godzinę bo pan dentysta nie umie odmawiać ludziom i mówić, że ich nie przyjmie ale to jest na plus. A igły przy znieczuleniu wcale nie czułem i powiem, że z przyjemnością pójdę po raz kolejny do tego dentysty. Nie mogę dać mniej niż 5 bo nie dostrzegłem złych rzeczy.

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Po prostu lekarz z powołania i z pasją.Zawsze mówi co robi, pyta czy wszystko w porzadku i leczy dokładnie.Godny polecenia

Przesympatyczny lekarz, super podejście do pacjenta, profesjonalizm,wszystko co najlepsze, bardzo dziękuję i polecam z całego serca

Bardzo miły, profesjonalny lekarz. Jeden z niewielu, który traktuje na równi pacjentów prywatnych i z NFZ. Staranny, delikatny i widać - lubiący i ludzi i swoją pracę. Polecam w 100% A Panu doktorowi życzę zawsze takiego zapału do pracy.

Wyrywałem u doktora zęby, po 50 latach pierwszy raz odbyło się to w sposób tak profesjonalny, że aż byłem zaskoczony. Na pewno w razie potrzeby wrócę do tego lekarza.

profesjonalny, dokładny, delikatny i miły dentysta, zawsze dokładnie opowiada co będzie robione z zębem, jak będzie wyglądało leczenie

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń

ul.Lwowska 17/1
Kraków
Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66
NASZ LARYNGOLOG Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Paweł Papież, Gabinet Laryngologiczny Paweł Papież
os.2 Pułku Lotniczego 1E
PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta