lek. dent. Łukasz Ścibik

Stomatolog, Laryngolog

Przesympatyczny lekarz, super podejście do pacjenta, profesjonalizm,wszystko co najlepsze, bardzo dziękuję i polecam z całego serca

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pana doktora. Korzystam z usług dentystycznych i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest bardzo miło i sympatycznie na każdej wizycie. Zawsze od Pana Łukasza z gabinetu wychodzę zadowolona. Pan doktor jest naprawdę bardzo miły i wspaniale się z nimi rozmawia. Serdecznie polecam :)

Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Po prostu lekarz z powołania i z pasją.Zawsze mówi co robi, pyta czy wszystko w porzadku i leczy dokładnie.Godny polecenia

Wyrywałem u doktora zęby, po 50 latach pierwszy raz odbyło się to w sposób tak profesjonalny, że aż byłem zaskoczony. Na pewno w razie potrzeby wrócę do tego lekarza.

profesjonalny, dokładny, delikatny i miły dentysta, zawsze dokładnie opowiada co będzie robione z zębem, jak będzie wyglądało leczenie

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń

ul.Lwowska 17/1
Kraków
Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego
os. Na Skarpie 66
NASZ LARYNGOLOG Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Paweł Papież, Gabinet Laryngologiczny Paweł Papież
os.2 Pułku Lotniczego 1E
PLUS-DENT dentysta Kraków, ortodonta