lekarz Łukasz Sokołowski

Bardzo miły, kompetentny Doktor, spokojnie wysłuchał, wszystkie aspekty brał pod uwagę, dokładnie zbadał, o wszystko wypytał, czułam się bardzo zaopiekowana. Fachowo poradził, pomógł we wskazaniu dalszego leczenia w pokrewnych tematach, również poradził co i jak gdzie załatwić. Wspaniały lekarz. Wszystkim polecam. ❤️ ✋👍

Niestety Pan doktor nic nie pomógł i szedł z diagnozą w kompletnie złym kierunku. Poszłam do niego z nadzieją że pomoże, a on dał skierowania na bezsensowne badania i do specjalistów którzy i tak by nie pomogli a ostatecznie zdiagnozowano mnie w szpitalu MSWIA. Często miałam problem z oddychaniem , mówieniem, opadającą powieką a na końcu nie mogłam chodzić. Wiele mięśni odmawiało posłuszeństwa. Pan kazał mi wrócić za 2 miesiące. Na pytanie jak mam funkcjonować w tym stanie usłyszałam, że mam wziąć l4. Słabe. Nie polecam. Okazało się, że to silna tężyczka.

Pan doktor od ponad miesiaca zajmuje sie moim tata na oddziale neurologii w Szpitalu Biziela. Zdecydowanie jest to lekarz z powolaniem, poswiecajacy czas pacjentowi. Zleca kompleksowe badania, w profesjonalny i ludzki sposob podchodzi zarowno do pacjenta jak i do rodziny. Poswieca czas na wyjasnienie wszystkich kwestji leczenia moej mamie. Zyczyla bym sobie aby wszscy lekarze mieli tyle profesjonalizmu, serca oraz empatii co Dr.Sokolowski. Z calego serca dziekujemy: Zona oraz corki pacjenta