lekarz Łukasz Sołtysiak

Wspaniały lekarz! Indywidualne i wyczerpujące podejście do pacjęta. Gdyby wszyscy przyjmujący na K.Chorych tak podchodzili do pacjenta jak on, to nasza S.Zdrowia w Legnickim Szpitalu była by idealna. Bez obrazy dla innych lekarzy. Ale taka prawda że co niektórzy nie nadają się nawet na weterynarzy! Dr. Sołtysiak jest wzorem do naśladowania. Pozdrawiam i dziękuję.

Jestem w trakcie leczenia i zobaczymy jakie będą skutki .Ale w relacjach lekarz - pacjent jest super.Nabierasz zaufania a to ważne. Polecam

Wspaniały lekarz i świetny specjalista!!!! Bardzo miły i uprzejmy, poświęca dla pacjenta tyle czasu ile trzeba. Naprawdę mało jest tak dobrych lekarzy jak dr Sołtysiak.

Lekarz jakich mało. Bardzo dobry specjalista, miły. Bardzo ładnie zajął się moim dzieckiem ze złamana ręką. Super lekarz. POLECAM.