Lekarze Legnica

Wspaniały lekarz i człowiek. Pierwszy raz mi pomogła zwracając uwagę na moje zachowanie na korytarzu w przychodni NFZ. Po odejściu Pani doktor z przychodni przeszłam pod opiekę innego lekarza. Pod opieką innego lekarza mój stan zdrowia znowu się pogorszył. Wizyta u Pani doktor spowodował w krótkim czasie powrót do normalnego życia. Zawdzięczam dzięki fachowej pomocy Pani doktor już kilkuletnie spokojne i radosne życie. Bardzo dużym plusem jej fachowości jest praca ...
Opinia dodana przez: Halina
Legnica Terapeuta mgr Joanna Komendecka

mgr Joanna Komendecka

Terapeuta, Logopeda dziecięcy

Centrum Terapeutyczne dla dzieci i dorosłych LOGORYTM
Plac Słowiański 1
Legnica

wizyta już od 40
Serdecznie polecam! Pani Asia to osoba B.kompetentna, o dużej wiedzy. Synek miał duże kłopoty z mowa- nieplynnoscia. Odwiedziliśmy kilka logopedow, żaden nie umiał nam pomoc. Dopiero Pani Joanna wiedziała, jak z nim pracować. Chodziliśmy ponad rok. Wizyty w milej atmosferze, bez pośpiechu. Wszystko dokładnie wyjaśnianie. Polecam z całego serca! Jeśli logopeda to tylko Pani Komendecka!!!
Opinia dodana przez: Karolina
Legnica Psycholog mgr Beata Szejna-Pęcikiewicz

mgr Beata Szejna-Pęcikiewicz

Psycholog

Najświętszej Marii Panny 14 lok. 3
59-220 Legnica

Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony:-). Bardzo miła i fachowa obsługa. Dziękuję Pani... Na pewno jeszcze wrócę. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Anna Kazimierczak

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

z wizyty jestem zadowolona,pani doktor okazała się osobą bardzo konkretną i rzeczową, w prosty i jasny sposób opisała przyczynę mojego schorzenia,jednocześnie udzielił wielu praktycznych porad,gorąco polecam i serdecznie dziękuję.

lekarz Katarzyna Krępuła

Internista, Endokrynolog

Galaktyczna 20/1
59-220 Legnica

Miałam przyjemność być u Pani doktor Krępuły na konsultacji we Wrocławiu. Korzystałam już wcześniej z pomocy Pani Doktor. Diagnozuje rzetelnie i wiarygodnie. Szczegółowo wyjaśnia możliwe przyczyny dolegliwości. Pani Doktor jest bardzo uprzejma, konkretna i rzeczowa.

Byłam 2 lata temu i mogę tylko szczerze podziękować.Nie rozumiem tych złych opini.Moim zdaniem to człowiek z dużym poczuciem humoru,wie co robi i grzecznie się odzywa.Mam zwyrodnienie kolan i dzięki Panu doktorowi,mogłam chodzić bez bólu.Teraz po dwóch latach trzeba powtórzyć leczenie i nie wyobrażam sobie pójść do innego lekarza.To jest moja opinia.

Barbara Ćwichuła

Logopeda

centrum stymulacji rozwoju psychoruchowego oraz szkoleń 602243663

59-220 Legnica

Nie zgadzam sie z ta opinia.uzyskalam duza pomoc.wskazano problem dziecka i gdzie dalej badac synka.z powodu malych finansow i tak moglam przychodzic na terapie.pozniej rowniez dzieki pomocy p.basi dostalam pieniazki na konto synka.polecam zangazowanie w pomoc p.basi.
Opinia dodana przez: ania

lekarz Adam Rzechonek

Chirurg ogólny

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz,dzięki niemu żyje, szkoda że ciągle zaganiany, nie zdążyłem się się z nim pożegnać. Wraz z żoną życzymy mu wszystkiego dobrego. Leśnik z Opolskiego
Opinia dodana przez: Bogdan

lekarz Małgorzata Figiela-Rutka

Alergolog, Pediatra

gen. Okulickiego 1a lok. 3
Legnica

KOMPLETNY NEGATYW, WIELKIE ROZGORYCZENIE po wizycie - powód ? Dziecko, ponad 1,5 roku, od URODZENIA na mleku bardzo modyfikowanym (Bebilon Pepti) z powodu nietolerancji mleka krowiego ( białaka ). Do konca roku 2011 żaden problem - wizyta u lek. rodz.wypisanie recepty na 50% i zapas mleka z apteki, oszczednośc na 1 mleku to 11-12zł, w sumie 110-120zł w okresie ok. 1,5 miesiąca, bo na tyle starczał taki zapas. Nagle ( ...
Opinia dodana przez: ancesol

dr n. med. Ireneusz Skarbiński

Ginekolog

gabinet ginekologiczny
KOSCIUSZKI 46
59-220 Legnica

Witam! Czy ktoś mógłby podać cenę za wizytę u doktora,ponieważ On sam w rozmowie telefonicznej nie chciał tego zrobić, a ja chciałabym m.w. wiedzieć w jakich granicach oscyluje koszt wizyty.Bardzo proszę o odpowiedż .
Opinia dodana przez: Agnieszka