dr n. med. Ireneusz Skarbiński

Witam! Czy ktoś mógłby podać cenę za wizytę u doktora,ponieważ On sam w rozmowie telefonicznej nie chciał tego zrobić, a ja chciałabym m.w. wiedzieć w jakich granicach oscyluje koszt wizyty.Bardzo proszę o odpowiedż .

Od ponad 10 lat korzystam z konsultacji u Pana dr Skarbińskiego. Mam pełne zaufanie do wiedzy i kompetencji Pan Doktora. Jest wyjątkowy jako specjalista ginekolog i jako człowiek. Dużo zdrowia Pania DOKTORZE :)

Bardzo mily doktor sympatyczny i zna sie na sprawach kobiecych super

Bardzo mily doktor sympatyczny i zna sie na sprawach kobiecych super

Witam. Czy mogłyby ktos odpowiedziec....Czy dr Skarbiński przyjmuje na NFZ? Jak tak, to gdzie?? I ile kosztuje wizyta w gabinecie prywatnym?

Prawdziwy lekarz z powołania. Byłam u większości ginekologów w Legnicy (część żeńska- dramat..), od 2009 tylko dr Skarbiński, na resztę szkoda kasy, czasu i nerwów.

Znakomity specjalista,bardzo sympatyczny i miły polecam wszystkim kobietą. Leki, które mi przepisał zadziałały od razu i jestem z tego powodu zadowolona:) POLECAM!

Naprawdę gorąco polecam tego lekarza, jest naprawdę wspaniały, nigdy nie spotkałam jeszcze tak ciepłego i wyrozumiałego ginekologa (a zmieniałam ich już kilka razy), do doktora Skarbińskiego chodzę od 1,5 roku i nie zamieżam z niego rezygnować.

Jest moim "dow cipnym "/ze względu na specyficzny dowcip/lekarzem,przemiłym,kompetentnym specjalistą ...i choć jestem Jego klientką od 1985r. nie spotkałam tak cudnego ginekologa.Traktuje mnie i moją już 21 letnia córkę /od pewnego czasu nowa klientkę/z dużą uwagą i skrupulatnością,co powoduje,ze po badaniu wychodzimy zadowolone z ogromnym poczuciem bezpieczeństwa ,ze troszczy się o nas szczególnie dobrze!pozdrawiam..polecam!

Koszt wizyty nie jest istotny, gdy można uzyskać zrozumiałą informację na każdy temat medyczny. Już 20 lat mogę liczyć na wsparcie i dobre ukierunkowanie leczenia. Pan Doktor Skarbiński to wspaniały lekarz i człowiek. To lekarz z pasją i powołaniem.

rzeczowy, kompetentny lekarz, ma bardzo duza wiedze, dar stawiania trafnych ropoznan w zakresie zakazen grzybicznych i bakteryjnych, przy tym rozmowny, wytlumaczy obrazowo, a nie tylko medycznym fachowym jezykiem, leczy z dobrymi efektami, naprawde polecam.