Ginekolog Legnica

- 28 lekarzy

dr n. med. Ireneusz Skarbiński

Ginekolog

liczba opinii: 25

gabinet ginekologiczny
KOSCIUSZKI 46
59-220 Legnica

Średnia ocen: 5,0/5
Witam! Czy ktoś mógłby podać cenę za wizytę u doktora,ponieważ On sam w rozmowie telefonicznej nie chciał tego zrobić, a ja chciałabym m.w. wiedzieć w jakich granicach oscyluje koszt wizyty.Bardzo proszę o odpowiedż .
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Krystyna Iwaszko-Prawda

Ginekolog położnik

liczba opinii: 18

Gabinet
Piekarska 7 lok. 314
59-220 Legnica

Średnia ocen: 4,0/5
Lekarka bardzo uprzejma i kompetentna. W sytuacji, kiedy problem nie mógł być rozwiązany przez panią doktor, poleciła innego specjalistę.
Opinia dodana przez: Anonim

lekarz Tomasz Rojek

Ginekolog

liczba opinii: 15

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " CARDIAMED"
Grunwaldzka 7
59-220 Legnica

Średnia ocen: 2,7/5
Zdecydowanie nie polecam!!!!!
Chciałam żeby podczas ciąży opiekował się mną lekarz pracujący na oddziale w szpitalu, żeby potem móc liczyć na jego pomoc przy porodzie, dlatego wybrałam doktora Rojka. Wizyta była na nfz w przychodni MCZ w Legnicy. Nigdy nie zostałam tak źle potraktowana przez żadnego lekarza.
Na samym początku wizyty, kiedy dowiedział się że chodzi o prowadzenie ciąży zaproponował mi wizyty również w swoim prywatnym gabinecie. Kiedy odmówiłam ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Jerzy Malkiewicz

Ginekolog

liczba opinii: 12

Gabinet
Rynek 22 lok. 1
59-220 Legnica

Średnia ocen: 3,8/5
Witam, do lekarza zaczelam chodzić z pierwsza ciążą na kasę chorych, lekarz neutralny dopóki sie człowiek nie odzywa i nic od niego nie chce.
W ciąży chodziłam jeszcze w 8 Msc do pracy, pózniej byłam narażona nau stres i byłam zmeczona, pomimo to musiałam wysłuchiwać ze ciąża to nie choroba.
Podczas ciąży raz dostałam skierowanie na badania moczu i krwi, o suplementach diety nic sie nie dowiedziałam, o ...
Opinia dodana przez: Magdalena

Ewa Sosnowska-Raczkowiak

Ginekolog położnik

liczba opinii: 12

Gabinet
Izerska 35 lok. 10
59-220 Legnica

Średnia ocen: 3,0/5
Do tej pani to powinnam dwie oceny wystawić, jedną na publiczną drugą na prywatną. Bo jak pani dostaje pieniążki to do rany przyłóż ( chociaż większość to tylko gra pozorów ukrywająca jakąś śmieszną wiedzę ginekologiczną )
Jeśli nie zamierzasz zapłacić pani doktor to nawet nie idź, więcej smutnych wspomnień niż pożytku. Ta pani potraktowała mnie okropnie, nie wiedziałam, że można wogle tak potraktować człowieka i to będąc lekarzem, a na ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Ryszard Zasławski

Ginekolog położnik

liczba opinii: 11

Gabinet
Cicha 12
59-220 Legnica

Średnia ocen: 2,7/5
Najbardziej chamski lekarz, z jakim mialam stycznosc. Pan Zasławski miał mi podpisać zaświadczenie o konieczności wykonania cesarki. Wszystkie dokumenty, opinie innego lekarza, miałam przygotowane, gdy zaczał, niewiadomo dlaczego, robic problemy. Mieszkałam pod Legnica, dojezdżqaałam pociągiem na wizyty i raz zadzwoniłam, ze jest opóźnienie i moge się spóźnić na wyznaczoną godzinę. Pan zasławski obiecał, ze poczeka. wyrobiłam się, bo wzięłam taksówkę spod dworca, i byłam w przyhcodni na 15 minut, przed ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Janusz Lewandowski

Ginekolog położnik

liczba opinii: 10

Gabinet Medycyny Estetycznej
Łukasińskiego 27a/4
Legnica

Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo miły, uprzejmy i wesoły lekarz , prowadzi moją pierwsza ciążę, jestem bardzo zadowolona, nigdy nie odczułam że się wywyższa traktuje poważnie pacjentów co da się odczuć podczas rozmów, a przede wszystkim nigdy się nie spóźnił na wizyty [przyjeżdża nawet przed czasem]co jest oznaką szacunku dla innych.
Opinia dodana przez: Anonim

Paweł Kowalik

Ginekolog położnik

liczba opinii: 10

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Średnia ocen: 4,5/5
Nie przeczę, że lekarz jest bardzo kompetentny (między innymi dlatego do niego poszłam). Ale niestety - przy pierwszej wizycie poświęcił mi może 5minut, przy drugiej (pierwsza wizyta w ciąży) byłam u niego w gabinecie max 10minut. Badanie faktycznie wykonuje bardzo delikatnie i z wyczuciem. Ale mało tłumaczy, jest dosyć oschły. I co dziwne nie ma kart pacjentek, gdzie miałby zapisaną całą historię - potem to my musimy sobie przypominać kiedy ...
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Zofia Kastelik

Ginekolog położnik

liczba opinii: 7

Gabinet
Dworcowa 7 lok. 11
59-220 Legnica

Średnia ocen: 4,2/5
Przede wszystkim bardzo sympatyczna i kompetentna Pani Doktor potrafi doradzić w trudnej sytuacji, a ponadto (choć to oczywiście nie jest najważniejsze) swietnie podchodzi do pacjentek wprowadza dobrą atmosferę. Każda moja wizyta była wyjątkowo szczegółowa i precyzyjna. Polecam, zwłaszcza jako lekarza na pierwszą w życiu wizytę !
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Wojciech Janiga

Ginekolog położnik

liczba opinii: 5

Gabinet

59-220 Legnica

Średnia ocen: 4,9/5
Bardzo miły, rzeczowy, wyczerpująco odpowiada na pytania, wprowadza spokój, dokładny, prowadzi moja drugą ciąże. W szpitalu również chodzi i dogląda pacjentki.
Opinia dodana przez: Dorota

Ginekolodzy w LegnicyStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat