lekarz Tomasz Tupaj

2,4
2,6
2,1
2,1

Tragedia nie lekarz ! Po wizycie u tego lekarza byłam zażenowana, jego zachowaniem i brakiem kultury może opiszę swoją sytacje : Chodze do swojego lekarza prywatnie wizyty mam co 2 tygodnie a że w lutym straciłam dziecko bo zatrzymało się serduszko to chciałam po tygodniu sprawdzic czy wszystko jest dobrze czekając na wizyte u swojego lekarza ... Lekarz do mnie juz na wstepnie po przeprowadzaniu krótkiego wywiadu powiedział: TO DLACZEGO NIE POSZŁA PANI DO TEGO U KTOREGO ZACZĘŁA PANI HODOWAĆ TĄ CIĄŻĘ!! Po moich slowach , że jestem osobą pracującą ...

Tragedia nie lekarz !
Lekarz do mnie juz na wstepnie po przeprowadzaniu krótkiego wywiadu powiedział:
TO DLACZEGO NIE POSZŁA PANI DO TEGO U KTOREGO ZACZĘŁA PANI HODOWAĆ TĄ CIĄŻĘ!!
Po moich slowach , że jestem osobą pracującą i mam prawo również skorzystać z wizyty na nfz powiedział no tak gdzie indziej sie płaci a tu się przychodzi za darmo .. dramat 🤣 no to mu powiedziałam że jeżeli odmówi mi badania bo chodze prywatnie to złożę skarge do nfz szybko zmienił podejscie jednym slowem nie polecam !!!

Nie polecam tego pana "doktora". Moja narzeczona ma przez niego uraz, nie chce chodzić na wizyty. Z początku wydawał się być uprzejmy ale po czasie arogancja i brak szacunku do ludzi wyszła jak szydło z worka. Lekarz nie ma albo nie chce mieć podpisanej umowy z NFZ wysyła na badania płatne za ogrom pieniędzy. Poleca brata w Lubinie, który również trzepie worek pieniędzy, pewnie w zmowie są. Ciekawe jak zgłosimy do PIPu takie zachowanie to czy cokolwiek się zmieni. Kobiety pracujecie, płacicie składki w Państwie więc należą wam się BADANIA BEZPŁATNIE. Dobrze, że mamy już wizyty za sobą. NIE polecamy doktora Tupaja.

Bardzo nietaktowny,wygłaszający niepotrzebne komentarze,od których nie tylko lekarz,ale i kulturalny człowiek powinien się powstrzymać. Dla mnie wizyta w jego gabinecie ( w każdym innym też) to przymus a nie przyjemność, nie sprawia mi wcale przyjemności paradowanie z gołym tyłkiem i coś jeszcze przed obcym człowiekiem. Ten pan na dzień dobry potrafi swoimi komentarzami wprawić człowieka w taki stan, że się chce uciec i więcej do niego nie przyjść co też uczynię.

miły pan, była to moja 2 wizyta. rozluźniona atmosfera, nie owija niczego w bawełnę, odpowiedział na każde moje pytanie, kompetentny. w zasadzie mam nic do zarzucenia :)

w zasadzie mam nic do zarzucenia :)

Pan doktor minął się z profesją całkowicie,sadysta, niechętny kobietom,uważający je za przedmiot,nietaktowny,wygłasza komentarze,od których nie tylko lekarz,ale i kulturalny człowiek powinien się powstrzymać.Wg.mnie powinien był zostać rzeźnikiem.

lekarz ze zmiennymi nastrojami, prowadząc moją ciążę zaniżał mi tygodnie aby odwlekać wypisywanie zwolnień do pracy, chociaż wiedział, że pracuję na produkcji. Nie potrafił uspokoić mnie, gdy mówiłam, że mam dziwne odczucia w ciąży tylko od razu wysyłał do szpitala. Po zmianie lekarza dowiedziałam się, że takie odczucia jakie miałam są normalnymi w ciąży i że nie mam się czym martwić. Gy lekko krwawiłam nawet nie zrobił mi usg, tylko posłuchał tętna i powiedział, że nie będzie mi robił tego badania bo wysyła mnie do szpitala gdzie mi je zrobią, ...

Gy lekko krwawiłam nawet nie zrobił mi usg, tylko posłuchał tętna i powiedział, że nie będzie mi robił tego badania bo wysyła mnie do szpitala gdzie mi je zrobią, paranoja!!!

super lekarz. miły, bardzo ciepły, spokojny konkretny. prowadził moja cala ciąze- teraz juz jestem 2 lata po porodzie i dalej do niego chodze.