lekarz Tomasz Tupaj

3,4
3,2
2,6
2,6

Bardzo nietaktowny,wygłaszający niepotrzebne komentarze,od których nie tylko lekarz,ale i kulturalny człowiek powinien się powstrzymać. Dla mnie wizyta w jego gabinecie ( w każdym innym też) to przymus a nie przyjemność, nie sprawia mi wcale przyjemności paradowanie z gołym tyłkiem i coś jeszcze przed obcym człowiekiem. Ten pan na dzień dobry potrafi swoimi komentarzami wprawić człowieka w taki stan, że się chce uciec i więcej do niego nie przyjść co też uczynię.

miły pan, była to moja 2 wizyta. rozluźniona atmosfera, nie owija niczego w bawełnę, odpowiedział na każde moje pytanie, kompetentny. w zasadzie mam nic do zarzucenia :)

w zasadzie mam nic do zarzucenia :)

lekarz ze zmiennymi nastrojami, prowadząc moją ciążę zaniżał mi tygodnie aby odwlekać wypisywanie zwolnień do pracy, chociaż wiedział, że pracuję na produkcji. Nie potrafił uspokoić mnie, gdy mówiłam, że mam dziwne odczucia w ciąży tylko od razu wysyłał do szpitala. Po zmianie lekarza dowiedziałam się, że takie odczucia jakie miałam są normalnymi w ciąży i że nie mam się czym martwić. Gy lekko krwawiłam nawet nie zrobił mi usg, tylko posłuchał tętna i powiedział, że nie będzie mi robił tego badania bo wysyła mnie do szpitala gdzie mi je zrobią, ...

Gy lekko krwawiłam nawet nie zrobił mi usg, tylko posłuchał tętna i powiedział, że nie będzie mi robił tego badania bo wysyła mnie do szpitala gdzie mi je zrobią, paranoja!!!

super lekarz. miły, bardzo ciepły, spokojny konkretny. prowadził moja cala ciąze- teraz juz jestem 2 lata po porodzie i dalej do niego chodze.

Pan doktor minął się z profesją całkowicie,sadysta, niechętny kobietom,uważający je za przedmiot,nietaktowny,wygłasza komentarze,od których nie tylko lekarz,ale i kulturalny człowiek powinien się powstrzymać.Wg.mnie powinien był zostać rzeźnikiem.