Ginekolog Położnik Legnica

Gabinet Medycyny Estetycznej
Łukasińskiego 27a/4
Legnica

Serdecznie polecam!!! Bardzo miły i niezwykle uprzejmy, profesjonalny lekarz. Wszystko dokładnie omówi i z chęcią odpowiada na pytania.

Saperska 22
59-220 Legnica

Wspaniały lekarz, byłam u kilku w Legnicy jednak żaden nie był tak bardzo kompetentny i uprzejmy jak dr Zawadzki. Jestem bardzo zadowolona z wizyt.

59-220 Legnica

Jestem bardzo zadowolona podejściem Dr. Janigi do pacjentów. Prowadził moja pierwszą ciąże od samego początku do końca. Z całego serca polecę każdej kobiecie Dr. Janige

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
59-220 Legnica

Wspaniały a zarazem wrażliwy człowiek dla niego liczy się zdrowie pacjentek,oddany swojej pracy.Uratował moje życie za co jestem doktorowi bardzo wdzięczna

Opinia dodana przez: anonim

lekarz Jerzy Malkiewicz

Chirurg ogólny, Ginekolog położnik

Chojnowska 112 pok. 108
59-220 Legnica

Bardzo dobry lekarz,leczę się u niego już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona

Dworcowa 7 lok. 11
59-220 Legnica

Bardzo , bardzo miła, uprzejma .. Jednym słowem Najlepsza !! Polecam ;)

Bardzo , bardzo miła, uprzejma .. Jednym słowem Najlepsza !! Polecam ;)

Piekarska 7 lok. 314
59-220 Legnica

Lekarka bardzo uprzejma i kompetentna. W sytuacji, kiedy problem nie mógł być rozwiązany przez panią doktor, poleciła innego specjalistę.

Izerska 35 lok. 10
59-220 Legnica

Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Szybko uporałyśmy się z moim problemem. Polecam, jestem bardzo zadowolona z wizyty.
Dla młodych dziewczyn odpowiednia Pani Doktor.

Dla młodych dziewczyn odpowiednia Pani Doktor.

Cicha 12
59-220 Legnica

Profesjonalne podejście do pacjentki pod każdym względem. Wszystko na spokojnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie bardzo wyczerpująco. Można z nim porozmawiać o wszystkim (nawet jeśli nie tyczy się to naszego zdrowia). Bardzo miły lekarz, przyjaźnie nastawiony. Bardzo polecam.

Piekarska 7 (II p.) lok. 309
59-220 Legnica

miły pan, była to moja 2 wizyta. rozluźniona atmosfera, nie owija niczego w bawełnę, odpowiedział na każde moje pytanie, kompetentny.
w zasadzie mam nic do zarzucenia :)

w zasadzie mam nic do zarzucenia :)