lekarz Grażyna Cybulska

Pani doktor przeprowadziła operację podczas której doszło do przecięcia moczowodu - błąd lekarza skutkujący bardzo poważnymi powikłaniami i koniecznością skomplikowanej reoperacji. Po zabiegu bagatelizowała zgłaszanie niepokojących objawów, wypierała się możliwości uszkodzenia przecięcia moczowodów. Gdy już było wiadomo, że doszło do uszkodzenia nawet nie przyszła do pacjenta na salę (mojej mamy) pomimo że pracuje na oddziale w Szpitalu.MOżna powiedzieć, że na skutek źle przeprowadzonej operacji pacjentka jest na chwilę obecną niezdolna do samodzielnej egzystencji.Zdecydowanie nie polecam.