Jako lekarz jest bardzo dobry, ale jako człowiek i podejście do pacjenta jest arogancki, niekulturalny, jestem w szoku. Nie rozumie że kobieta jest zestresowana , nie ma współczucia , ludzkiego ciepła.

Dr Huzarski jest moim lekarzem prowadzącym. Od pierwszej wizyty w DCO bardzo cierpliwie i zrozumiale dla mnie tłumaczył każdą wątpliwość, nie zostawił żadnego pytania bez odpowiedzi. Poświęcił mi tyle czasu, ile potrzebowałam. Potrzebowałam profilaktycznego zabiegu usunięcia jajników( mam mutację genu BRCA). Doktor kierował mnie na taki zabieg kilkukrotnie, ale pani ordynator ginekologii DCO Wrocław konsekwentnie przesuwała mój zabieg w bliżej nieokreśloną przyszłość od lutego 2020r do chwili obecnej ( ponad dwa lata). W końcu doktor dał mi kontakt do innego szpitala i już jestem po zabiegu bez dodatkowego stresu i świadomości, że mogę w każdej chwili zachorować.
Dziękuję Doktorze!