dr n. med. Ryszard Zasławski

2,4
2,2
2,1
2,7

Żona od tego człowieka wróciła z płaczem. Po potwierdzeniu zdrowej ciąży u innego lekarza, poszliśmy na kontrolę do tego pana. Z wyrzutem powiedział, że nie powinna do niego przychodzić kiedy już u kogoś była i bez zrobieniu USG dopochwowego stwierdził, że jajeczko jest prawdopodobnie puste. Odradzam każdemu!

Odradzam każdemu!

Nie polecam lekarz arogancki bez podejścia do pacjenta.Za bardzo ingeruje w prywatne sprawy. Jak najdalej od takiego lekarza.

Nikomu nie polecam doktora Zasławskiego. Niemiły, nie chciał wykonać badania usg, bo on robi 3 razy przy prowadzeniu ciąży, płci nie powie, bo jak się pomyli to będzie "afera" na całą Polskę.. Trafiłam do niego przypadkowo, w celu kontroli, gdyż mój lekarz był na urlopie. Brak słów, jego opryskliwość i brak szacunku do drugiej osoby stanowi tylko o jego komeptencjach. A jedyną prośbą z mojej strony było sprawdzenie czy wszystko jest okej z dzieckiem.

Ani w 6 ani w 8 tygodniu ciąży nie zrobił mi UGS przezpochwowego. Chyba nie potrafi obsługiwać tak zaawansowanego sprzętu. Kazał przyjść za kolejne 2 tygodnie. Poszłam do innego lekarza i okazało się że płód obumarł w 6 tygodniu. Przez tego pana nosiłabym przez 4 tyg albo i dłużej martwe dziecko. Omijajcie szerokim łukiem jego gabinet

Lekarz bardzo nie delikatny przyszłam do niego ze sprawa prowadzenia ciąży , w skrócie potraktował mnie jak śmiecia powiedział żebym sobie znalazła innego lekarza bo on ma już wystarczająco ciężarnych nie wykonał żadnych badań jedynie usg bardzo nie delikatnie aż mnie zabolało i wydruk zdj usg rzucił mi jak dla psa nawet nie podał do ręki a podkreślam ze weszłam do gabinetu z uśmiechem na buzi i ładnie się przywitałam . Bardzo nie polecam tego lekarza jeśli macie wybór idzie do innego !

Nie polecam. Byłam na wizycie prywatnej, lekarz uprzejmy ale nie profesjonalny, zagaduje ale niewysłuchuje pacjentki, na bakier z higieną w gabinecie (przed położeniem się na fotel trzeba nawinąć sobie samej papier z rolki ręcznika papierowego, który był wcześniej dotykany przez inne pacjentki i wyścielić tym fotel, po badaniu dotknąć tej samej rolki i wytrzeć sobie brzuch) ,że o dopasowaniu leków nie wspomnę...

Najbardziej chamski lekarz, z jakim mialam stycznosc. Pan Zasławski miał mi podpisać zaświadczenie o konieczności wykonania cesarki. Wszystkie dokumenty, opinie innego lekarza, miałam przygotowane, gdy zaczał, niewiadomo dlaczego, robic problemy. Mieszkałam pod Legnica, dojezdżqaałam pociągiem na wizyty i raz zadzwoniłam, ze jest opóźnienie i moge się spóźnić na wyznaczoną godzinę. Pan zasławski obiecał, ze poczeka. wyrobiłam się, bo wzięłam taksówkę spod dworca, i byłam w przyhcodni na 15 minut, przed końcem pracy P. zasławskiego. niestety, już go nie było. Położna powiedziała, ze przed chwilą wyszedł do domu. A ja zdazyłam zobaczyc go jeszcze przez okno przychodni, jak idzie chodnikiem. Na kolejnej wizycie Pan w żywe oczy ściemniał mnie, że czekał na mnie 30 minut. Na kolejnej wizycie, z racji, ze byłam w 9 miesiącu ciąży, inna pacjentka, zaproponowała mi (sama z siebie), zebym weszła przed nią. Gdy pojawiłam się w gabinecie, P. Zasławski, dosłownie wydarł się na mnie, że to nie ja ustalam kolejność wizyt i że mam wyjśc i czekać. Gdy nadeszła moja kolej, stwierdził, że juz jest po wizytach i on jest zmęczony i nie ma siły mnie przyjac...Do dzisiaj nie rozumiem o co mu chodziło. I załuję, że nie zlożyłam na niego skargi.

Profesjonalne podejście do pacjentki pod każdym względem. Wszystko na spokojnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie bardzo wyczerpująco. Można z nim porozmawiać o wszystkim (nawet jeśli nie tyczy się to naszego zdrowia). Bardzo miły lekarz, przyjaźnie nastawiony. Bardzo polecam.

będąc w ciąży prowadzło mnie łącznie 5 lekarzy,ten lekarz był ostatni i chodzę do niego do tej pory,bardzo miły pan,o wszystkim można z nim porozmawiać,doradzi,pomoże i wgl.... polecam znajomym,też chodzą do niego i są zadowolone.polecam kobitkom

Polecam! Widoczne zainteresowanie ciężarną, jej problemami. Daje skierowania, zwolnienia. Pełen luksus!

Polecam!
Widoczne zainteresowanie ciężarną, jej problemami.
Daje skierowania, zwolnienia. Pełen luksus!