lekarz Tomasz Rojek

2,6
2,6
2,7
2,5

Dr Rojek to wyjątkowo niemiły i gburowaty człowiek! Panie, które przyjmuje w MCZ w Legnicy na NFZ traktuje okropnie. Moją ciąże prowadzi, bo "musi" ale za każdym razem wprost proponuje wizyty w swoim prywatnym gabinecie. Zupełnie nie przejmuje się ani mamą ani dzieckiem. Nie zleca nawet podstawowych badań z własnej inicjatywy - o wszystko trzeba go dosłownie "wymęczyć". Jeśli kogoś nie stać na prowadzenie ciąży prywatnie to niech Rojka omija szerokim kołem. Poza tym niechętnie odpowiada na pytania i jest zwyczajnie nieuprzejmy. Po urodzeniu dziecka już nigdy do niego nie pójdę, a i tak żałuję że męczę się z nim już tak długo...

Zdecydowanie nie polecam!!!!! Chciałam żeby podczas ciąży opiekował się mną lekarz pracujący na oddziale w szpitalu, żeby potem móc liczyć na jego pomoc przy porodzie, dlatego wybrałam doktora Rojka. Wizyta była na nfz w przychodni MCZ w Legnicy. Nigdy nie zostałam tak źle potraktowana przez żadnego lekarza. Na samym początku wizyty, kiedy dowiedział się że chodzi o prowadzenie ciąży zaproponował mi wizyty również w swoim prywatnym gabinecie. Kiedy odmówiłam stał się bardzo nieprzyjemny. Stwierdził że to mój wybór, że to nie on będzie ryzykował noszeniem nieświadomie niepełnosprawnego dziecka (!!!) bo ...

Zdecydowanie nie polecam!!!!!
Na samym początku wizyty, kiedy dowiedział się że chodzi o prowadzenie ciąży zaproponował mi wizyty również w swoim prywatnym gabinecie. Kiedy odmówiłam stał się bardzo nieprzyjemny. Stwierdził że to mój wybór, że to nie on będzie ryzykował noszeniem nieświadomie niepełnosprawnego dziecka (!!!) bo on za sprzęt w MCZ nie odpowiada (to dlaczego tam pracuje?).
Badanie krótkie, bolesne, dziecko na monitorze pokazał mi przez kilka sekund powiedział że serce bije i tyle. Po badaniu powiedział żebym wyrzuciła po sobie chusteczki z samolotu bo on nie będzie po mnie sprzątał...
Nie udzielił mi żadnych informacji na temat suplementacji w ciąży, nie zapytał o nic, nie wyliczył daty porodu.
Dopiero położna w pokoju obok (wspaniała!) założyła mi kartę ciąży, wypisała skierowania na badania, udzieliła jakichkolwiek informacji.
Moim zdaniem temu lekarzowi chodzi tylko o pieniądze, nie o sumienne wykonywanie swojej pracy. Być może prywatnie zajmuje się świetnie swoimi podopiecznymi, ale jego podejście podczas wizyt refundowanych mówi samo za siebie.
Przez tę wizytę zastanawiam się czy wogóle rodzić w Legnicy, bo na tego pana nie chciałabym trafić na pewno..

Uważam że to miły, kompetentny i godny polecenia doktor. Chodziłam najpierw do niego na NFZ w Jaśkowicach, nigdy nie namawiał na wizyty prywatne. Fachowo zajął sie mną przy cesarce i po urodzeniu dziecka. Korzystam z usług tego lekarza do dzisiaj czasami prywatnie a czasami tez na NFZ.

Niska ocena wynika z podejścia do pacjenta. Pan doktor przyjmuje w państwowej przychodni, w której na drzwiach jasno jest napisane, że pacjentki są przyjmowane według godzin. Mimo to Pan doktor selekcjonuje sobie pacjentki według własnych kryteriów. Rozumiem jak by to był jego prywatny gabinet, a nie przychodnia, w której wynagrodzenie panu doktorowi wypłaca NFZ. Pierwszy raz zostałam wyproszona w gabinetu mimo że była moja kolej i Pan doktor wybrał sobie pacjentkę spoza kolejnością. Nie dziwię się teraz tak negatywnym opinią, w przyszłości będę omijać gabinet tego Pana w Centrum Miedziowym.

Spokojny lekarz. Bardzo merytoryczny. Pomocny, dokładny w badaniu. Zawsze pod telefonem w razie pytań.Super opieka przy porodzie i w czasie pobytu w szpitalu. Jak dla mnie bardzo profesjonalnie wykonuje swoją pracę. Byłam już na kontroli poporodowej u lekarza i naprawdę Pan Doktor bardzo indywidualnie podchodzi do każdej pacjentki.

doktor jest niemiły wręcz chamski i wywyższający się, najlepsze jest to że ma dwie osobowości suuuper miła kiedy sie do niego chodzi prywatnie i supeeer chamska kiedy pacjent pojawia się u niego w ramach funduszu. nie polecam.

Zdecydowanie odradzam!!!!!! Byłam u pana Doktora, żeby potwierdzić diagnozę 2 innych lekarzy - kolegów po fachu. Miałam stwierdzoną endometroize, chciałam poradzić się doktora czy to na pewno to - Pan doktor jak mu zasugerowałam swoje przypuszczenia wyśmiał mnie i kazał zrobić kosztowne badania bo stwierdził że na podstawie samego USG nie mozna stwierdzić u Pacjentki endometriozy. Panie doktorzer od kilku miesięcy jestm po operacj endo - dobrze , że się Panem nie zasugerowałam bo tylko naraziła bym się na niepotrzebne koszty .

Bardzo dobry ginekolog, prawdziwy fachowiec, a do tego naprawdę sympatyczny człowiek. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy, nie ignoruje żadnych niepokojów zgłaszanych przez pacjentkę, bardzo dokładny przy badaniach usg oraz delikatny przy badaniu ginekologicznym. Prowadził moją ciążę od początku do końca, łącznie z (niechcianym)cc. Opieka jest kompleksowa zarówno nad mamą, jak i maluszkiem. Cięcie zrobione rewelacyjnie, praktycznie go nie widać, elegancko się zagoiło. Polecam z całą odpowiedzialnością, choć wiem, ze wizyta nie jest tania, ale naprawdę warto.

Jak większość lekarzy, nie lubi kiedy mu się zadaje za dużo pytań. Lubi wygłaszać własne kwestie.Uważam, że wizyta jest trochę za droga, ale może za to interesuje się swoją pacjentką jak już jest w oddziale poł. Mam wrażenie, że sugeruje c.c.

Zdecydowanie odradzam. Początkowo wzbudza zaufanie jako człowiek i lekarz jednak wystarczy wymiana kilku zdań na temat dolegliwości a czar pryska. Jako lekarz i człowiek staje się bardzo niemiły, wręcz chamski. Złośliwości pod adresem pacjenta skutecznie zniechęcają jakikolwiek kontakt z tym człowiekiem.