lekarz Łukasz Stysiaklekarz Łukasz Stysiak - zdjęcie profilowe

lekarz Łukasz Stysiak

Jestem specjalistą okulistyki z wieloletnim doświadczeniem zdobywanym podczas pracy w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym, w związku z tym mam stały dostęp do całego przekroju chorób narządu wzroku. Ponadto, zajmuje się leczeniem zachowawczym chorób oczu, chirurgia okulistyczna – operacje zaćmy, aparatu ochronnego oka, iniekcje doszklistkowe oraz diagnostyka obrazowa oczu – usg, oct. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach, kursach i szkoleniach.

Jestem zachwycona Panem Doktorem, jeszcze nie spotkałam się z taką życzliwością i profesjonalizmem. Co najważniejsze uzyskałam bardzo ważne informacje dotyczące dalszego leczenia i poprawienia mojego wzroku.

W 100% mogę polecić doktora Łukasza Stysiaka. Diagnoza na pierwszej wizycie, na drugiej skierowanie do szpitala na operację zaćmy. Operacje oczywiście przeprowadził doktor Stysiak. Zabieg przebiegł bez powikłań. Lekarz z życzliwym podejściem do pacjenta, wszystko dokładnie wytłumaczy. Szczerze polecam.

Nad wyraz spokojny, uprzejmy i bardzo kompetentny pan doktor. Umie doradzić, wytłumaczył mi o co chodzi z moimi problemami ze wzrokiem. Polecam go z czystym sumieniem!

Bardzo miły i konkretny lekarz. Dokładnie przebadał oczy wraz z badaniem dna oka, na co nie zawsze można liczyć w gabinetach okulistycznych. Udzielił obszernych wyjaśnień. Gabinet ładny, w wysokim standardzie. Serdecznie polecam!

Przez 3 lata leczyli mnie różni lekarze na kasę chorych w przychodniach bez skutku i to na calkiem cos innego niz trzeba bylo. stracilam już nadzieje na pełne wyleczenie. Kolezanka poleciła mi prywatna wizytę u jej okulisty i tak trafiłam do Dr. Stysiaka. Nie moge opisac jak bardzo jestem jej i jemu wdzieczna. Dzis mija pol roku leczenia i oko goi sie bardzo dobrze i w końcu mnie nie boli. Poprzedni okuliści mimo confoscanu nie rozpoznali ze mam pasozytnicze zapalenie rogowki. Bylam leczona na erozje.... Dr Stysiak od razu poprawnie zdiagnozował i jest szansa ze niedlugo wroce do soczewek. Nie wiem co by bylo gdybym leczyla sie tylko w przychodni, milion wizyt a lekarze rozkladali rece bo nie wiedzieli czemu oko nie wyglada lepiej. Dziekuje Panie doktorze za wszystko.Polecam KAZDEMU, pelen profesjonalizm.