lek. med. Łukasz Szmuksta

Okulista

3,9

Tak jak piszą inni lekarz z dystansem, niezbyt wylewny, ale uśmiech na twarzy też zauważyłam ( mógłby to robic częściej :)))). Bardzo dobry specjalista, trafna diagnoza i leczenie. Jednym słowem profesjonalista. Polecam, a Panu życzę sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym. Bożena

Doktor wykazał się dużą kompetencją, trafne rozpoznanie i leczenie. Wysoka kultura osobista. Nie wykazuje pośpiechu. Konkretny i godny polecenia. Ślicznie dziękuję. Krystyna

Ślicznie dziękuję. Krystyna

Polecam zadecydowanie. Nie jest zbyt wylewny, ale jest świetnym specjalistą, rzeczowy i kulturalny. Bardzo dokładny i staranny. Dziękuję bardzo. Andrzej Hytroś

Dziękuję bardzo.
Andrzej Hytroś

Polecam zadecydowanie,może nie jest zbyt wylewny, ale jest świetnym specjalista, rzeczowy i kulturalny, bardzo dokladny, staranny, pierwszy raz sptkałem takiego lekarza,a byłem na nfz. Jak ja lub ktoś z rodziny bedzie mial problem okulistyczny tylko do niego sie zgłosze. Dziękuję.

Choć poza kolejką przyjął mnie o mojego syna z "ciałem obcym w oku" w przychodni. Ogólnie profesjonalne podejście, choć z dystansem. W każdym razie - dziękuje.

Jestem pod wrażeniem , trafiłem z wizytą podczas dyżuru - zostałem osłużony z należytą starannością. Życzę sukcesów

Niestety Pan jest bardzo niesympatyczny i mrukowaty. Po moim badaniu musiałem sie wszystkiego dopytywać, a i tak większości rzeczy mi nie powiedział, a jeśli już coś mówił, to mruczał pod nosem. Ciężko stwierdzić, czy jest dobrym lekarzem, ale zrobił na mnie bardzo złe wrażenie. A przecież pierwsze wrażenie jest tym najważniejszym.

Polecam tego lekarza. Ciepłe, ludzkie podejście do pacjenta, kompetentny,rzeczowy.

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tego Pana Doktora! Bardzo niegrzecznie i z wielką łaską przyjmuje pacjentów, przynajmniej na dyżurze w szpitalu. Nie komunikatywny, nic nie wytłumaczy.