lek. dent. Łukasz Tyndel

1,6
1,6
2,2
1,8

Bardzo miły, kulturalny, uśmiechnięty lekarz. Leczenie staranne, dokładne i szybkie. Mam za sobą kilka/kilkanaście wizyt i każda z nich była przeprowadzona na 5+ Zero bólu, brak powikłań po zabiegach. Jestem bardzo zadowolona i będę wracać :) Panie w rejestracji również bardzo miłe, pomocne. W moim przypadku nie było problemu z dodzwonieniem się do gabinetu. Polecam i pozdrawiam :)

Szczerze mówiąc trafiłem do doktora przypadkiem, później dopiero zasięgnąłem na jego temat opinii, szkoda że tak późno. Robi bardzo szybko, wręcz czuje się jakby robił tak aby pacjent poszedł w diabły. Jest niedbały. Okazało się że mojej znajomej zostawił szef po ekstrakcji zęba zarzekając się że niczego tam nie ma, oczywiście skończyło się zakażeniem.

Bardzo złe podejście do pacjenta, brak kwalifikacji i umiejętności.Szczerze odradzam.Nie potrafił postawić właściwej diagnozy.

Też się zastanawiam kto dał dyplom temu panu . Zawiodłem się po tym jak mi leczył zęba . Dobrze chociaż , że inny stomatolog to naprawił .

Watpię by był to lekarz . Mnie po prostu skrzanił robotę przy prostym zabiegu . Musiałem iść do następnego stomatologa , który podjął się naprawy tego co pan "dr" zepsuł .