Łukasz Tyszler

3,9
3,9
3,6

Należy uważać aby po latach nie okazało się, że kanał jest źle wypełniony i żeby nie stracić zęba a w dodatku mieć torbiel w kości do łyżeczkowania. Radzę zrobienie zdjęć po kanałowym leczeniu i przyjrzenie się samemu lub przez innego lekarza czy nie ma zmian okołowierzchołkowych. Warto także poprosić o kopię dokumentacji medycznej.

Jestem pacjentką pana doktora już jakiś czas i jestem BARDZO zaskoczona złymi opiniami na temat jego pracy. Mój problem z zębami był bardzo nietypowy, a pan doktor bardzo walczył o to aby zachowć mój ząb. Zawsze bardzo dokładnie byłam informowana o przebiegu leczenia. Jest bardzo konkretnym człowiekiem i kompetentnym fachowcem. Jest też bardzo uprzejmym człowiekiem, który zawsze stara się pomóc, nawet w nieoczekiwanych sytuacjach. Co do cen uważam, że są takie jak w innych gabinetach prywatnych, a gabinet pana doktora jest bardzo dobrze wyposażony co znacznie poprawia komfort pacjenta. Bardzo polecam.

W konc ktos fachowo wyleczyl mi zeba... juz mial byc wyrwany. mam go do tej pory dzieki dr Tyszlerowi. I to nie za 1500 zl jak mi proponowalo kilku lekarzy.

naprawde solidny lekarz, leczylam kilka zebow kanalowo a pozniej mialam wykonany mostek- wczesniej tylko zalamywano rece i odsylano na leczenie mikroskopowe. dr Tyszler nawet nie musial korzystac z tego urzadzenia, ale jak widac jedni maja ten dar a inni nie

Polecam w 100%, Fachowa obsługa, za każdym razem dokładnie jestem informowana o metodzie leczenia. Uprzejmy, miły.

BARDZO DOKŁADNY ,POŚWIĘCA DUŻO CZASU PACJENTOWI, GORĄCO POLECAM

BARDZO DOKŁADNY ,POŚWIĘCA DUŻO CZASU PACJENTOWI, GORĄCO POLECAM

najlepszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam. polecam!

najlepszy lekarz na jakiego kiedykolwiek trafiłam. polecam!

Ostatnio byłem u prywatnego stomatologa w UK , patrzył na moje zęby i długo zachwalał pracę Dr. Tyszlera a jak mu powiedziałem o cenach to mało z krzesla nie spadł że tak tanio. Dr. Tyszler to bardzo dobry stomatolog i widać że lubi swoją pracę . Polecam

nie polecam; za szybkie tempo leczenia, bez informacji o stanie zęba - szczególnie w sytuacji kiedy z małego ubytku w ciągu 15 min. robi się kanałówka :(

znakomicie leczy kanały, przelczył mi dwa zęby, które inni tylko rozbabrali i stwierdzo, że są do usunięcia. Dzieki dr Tyszlerowi mam je do dziś.