Od kilku lat jestem pod opieką pana doktora. Zawsze odpowiednio zaopiekowana i leczona. Bez bólu i stresu. Serdecznie polecam

Zwykłem oceniać jedynie skrajne przypadki - beznadziejne i te, w których ktoś ponadprzeciętnie zapracował na pochwałę. Z przyjemnością stwierdzam, iż lek. dent. Łukasz Zadrożny należy do tych drugich. Przywraca nadzieję Polskiej służbie zdrowia. Rzetelny jako stomatolog i uczciwy jako człowiek. Nie potrzeba pochwał, praca którą wykonuje jest Jego najlepszą reklamą. Ocena, wbrew pozorom, krytyczna i w pełni uzasadniona, po ponad półrocznej opiece (dla przykładu ostatni z ocenianych lekarzy dostał u mnie 2,6) Łukasz Gołda

Łukasz Gołda

Miałem poważny problem z zębem mądrości m.in: opuchlizna, okropny ból. Kilku lekarzy odesłało mnie z kwitkiem kierując na chirurgię szczękową. Znajomy polecił dr. Zadrożnego. SUPER!! Zabieg trwał ok 30 min a ja nawet nic nie poczułem, opuchlizny zero. Polecam

SUPER!!
Zabieg trwał ok 30 min a ja nawet nic nie poczułem, opuchlizny zero. Polecam

Absolutnie polecam. Świetny, kompetentny fachowiec, poza tym człowiek o bardzo dużej kulturze osobistej. Wyciągnął mnie z kilku poważnych stomatologicznych opresji.

korzystalem z pomocy dr.jestem bardzo zadowolony przestalem sie bac dentysty Jacek

korzystalem z pomocy dr.jestem bardzo zadowolony przestalem sie bac dentysty
Jacek

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134