lek. dent. Maciej Baum

Znakomity specjalista . Dla swoich pacjentów zawsze znajduje czas. Pomocny w każdej kryzysowej sytuacji. Polecam dla dorosłych i dzieci które traktuje bardzo delikatnie.

W Sączu nie ma równych,Gabinet super,wszystkie możliwości leczeni.Jedyny gdzie idziesz bez strachu.Polecam wszystkim co nie lubią dentystów,tu nic nie boli.

SUPER LEKARZ :) Korzystałem wiele razy z usług Pana Doktora, min. licówki, implanty, leczenia kanałowe. Świetne podejście do pacjenta, rzeczowy, kompetentny, bardzo dobrze informuje pacjenta o leczeniu, pełen profesjonalizm a w dodatku miły i bardzo sympatyczny. Bardzo polecam !!! Pozdrowienia dla Pana Doktora.

Dr.Maciej Baum jest bardzo dobrym lekarzem,ma bardzo dobre podejście do pacjenta ale ważne jest że na umówioną wizytę nie czeka się w kolejce jak niekiedy w innych prywatnych gabinetach.Polecam:)

Zdecydowanie godny polecenia: miła obsługa, kompetentność, indywidualne podejście do pacjenta, wysoka jakość usług (o wizytach u innych sądeckich stomatologów nie chce wspominać bo naprawdę należy ich unikać i jak najszybciej skontaktować się z dr Baumem), może ceny są wysokie, ale mam przynajmniej pewność, że zęby są właściwie wyleczone i niewielki ubytek źle wyleczony nie przekształci się w poważne leczenie kanałowe:) To dentysta, którego odwiedza się niemalże z przyjemnością!

To dentysta, którego odwiedza się niemalże z przyjemnością!

Najlepszy dentysta u jakiego kiedykolwiek byłam! W ogóle nie czuć bólu i tego, że jest się u dentysty. A zapisanie się na kolejną wizytę to sama przyjemność!:)

Godny polecenia lekarz. Bardzo dobrze tłumaczy chorobę i metodę jej leczenia. Wzbudza zaufanie, wysoka jakość usług, miła obsługa, kompetentność, indywidualne podejście do pacjenta. Pełen profesjonalizm.

bardzo fachowa opieka, dużo czasu poświęcone na każdą wizytę, wytłumaczona istota problemu z zębem, co da proponowany sposób leczenia, ogólnie bardzo zadowolona jestem, kilka razy skorzystałam z usług stomatologa na przestrzeni ostatnich 6 lat, bardzo dobre podejście do pacjenta, co sprawiło, że przestałam się bać dentysty:) polecam

Godny polecenia lekarz ze świetnym podejściem do dzieci i dorosłych. Potrafi wytłumaczyć chorobę i metodę leczenia. Wzbudza zaufanie i sprawia, że nawet najmniej odważne osoby idą na wizytę bez strachu (wiem coś o tym :)

polecam gorąco pana Bauma, jest najlepszym dentystom u jakiego kiedykolwiek byłam, pełny profesjonalizm

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Nowy Sącz"?

Andrzej Krzak

ul.Młyńska 9