lek. dent. Maciej Baum

Zdecydowanie godny polecenia: miła obsługa, kompetentność, indywidualne podejście do pacjenta, wysoka jakość usług (o wizytach u innych sądeckich stomatologów nie chce wspominać bo naprawdę należy ich unikać i jak najszybciej skontaktować się z dr Baumem), może ceny są wysokie, ale mam przynajmniej pewność, że zęby są właściwie wyleczone i niewielki ubytek źle wyleczony nie przekształci się w poważne leczenie kanałowe:) To dentysta, którego odwiedza się niemalże z przyjemnością!

To dentysta, którego odwiedza się niemalże z przyjemnością!

bardzo fachowa opieka, dużo czasu poświęcone na każdą wizytę, wytłumaczona istota problemu z zębem, co da proponowany sposób leczenia, ogólnie bardzo zadowolona jestem, kilka razy skorzystałam z usług stomatologa na przestrzeni ostatnich 6 lat, bardzo dobre podejście do pacjenta, co sprawiło, że przestałam się bać dentysty:) polecam

Uwazam, ze Pan Baum jest godnym zaufania, profesjonalnym lekarzem dentysta, ktorego polecam wszystkim majacym jakiekolwiek problemy z zebami.

wymiana starej plomby na nową, zabieg bezbolesny, miła i fachowa obsługa

wymiana starej plomby na nową, zabieg bezbolesny, miła i fachowa obsługa

Pełen profesjonalizm , na zadane pytania otrzymałam kompetentną odpowiedź.O wysokiej klasie świadczą certyfikaty ukończonych szkoleń i kursów a lekarz uczący się to lekarz przyszłości.

Leczyłam zęby mojemu ośmioletniemu synkowi i naprawdę jestem zadowolona. Świetny kontakt z dzieckiem, profesjonalne podejście do leczenia ( plombowanie). Polecam!

prywatne leczenie-lekarz nie tlumaczy ani choroby ani metody leczenia-o wyzszosci leczenia mikroskopowego nad 'tradycyjnym'co mogloby byc wytlumaczeniem dosyc wysokich oplat(jak na warunki malopolskie),nie ma widocznego cennika uslug,nie wydaje pokwitowania zaplaty-co prowadzi do nieporozumien

bardzo zadowolona, plombowanie , plomba pieknie wykonana

bardzo zadowolona, plombowanie , plomba pieknie wykonana

Wysokiej klasy profesjonalista, posiada swietnie wyposazony gabinet. Goraco polecam.