lekarz Maciej Bęćkowski

Pan doktor z olbrzymią wiedzą. Pojawiłem się z wizytą gdyż chciałem zbadać cholesterol. Po kilku krokach (dodatkowych badaniach) zleconych przez doktora wykryto u mnie chorobę wieńcową. Doskonale dobrał leki. Doktor przemiły i bardzo komunikatywny z pacjentem. O wszystkim dokładnie tłumaczy. Ocena 6+ za celną diagnozę i pokierowanie od badania ciśnienia po zabieg koronarografii. Jestem pod stałą opieką doktora.

Bardzo dobry kardiolog, mily i kulturalny mlody czlowiek. Poswieca czas i uwage pacjentowi, tlumaczy, wyjasnia i odpowiada na pytania. Ma swietny kontakt z chorym i oby wiecej takich lekarzy, ktorym " sie chce" sluzyc swoja wiedza.

Bardzo uprzejmy pan doktor. Wszystko dokładnie wyjaśnił, bez pospiechu. Wypisał również niezbędne skierowania do dalszej diagnozy.