lekarz Maciej Bęćkowski

Doktor z ogromną wiedzą kompetentny rzeczowy jak i również przemiły człowiek.Poświeca swój czas tyle ile go potrzeba na wizytę.Wszystko wyjaśnia i tłumaczy odpowiada na każde pytanie godny polecenia gdyby wszyscy lekarze tacy byli to świat byłby jeszcze piękniejszy.Pełen profesjonalizm.

Pierwszy raz spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem do pacjenta przez lekarza, który przyjmował mnie nie prywatnie w gabinecie, lecz w Szpitalu. Przyszłam skontrolować i wyjaśnić pewne sprawy kardiologiczne po przebytej chorobie, a otrzymałam odpowiedzi na wszystkie pytania pośrednio, bądź jakby się mogło wydawać w ogóle nie związane z daną dziedziną medycyny. Poświęcił mi czas i rozwiał wszelkie wątpliwości, jakie miałam. Zdecydowanie polecam doktora.

Bardzo profesjonalna i miła obsługa w przychodni POZ+ ul.Szajnochy.Lekarz który dokładnie tłumaczy na czym polega problem zdrowotny.Serdeczny i kontaktowy.Skierował na dalszą diagnostykę.

Bardzo dobry kardiolog, mily i kulturalny mlody czlowiek. Poswieca czas i uwage pacjentowi, tlumaczy, wyjasnia i odpowiada na pytania. Ma swietny kontakt z chorym i oby wiecej takich lekarzy, ktorym " sie chce" sluzyc swoja wiedza.

Pan doktor z olbrzymią wiedzą. Pojawiłem się z wizytą gdyż chciałem zbadać cholesterol. Po kilku krokach (dodatkowych badaniach) zleconych przez doktora wykryto u mnie chorobę wieńcową. Doskonale dobrał leki. Doktor przemiły i bardzo komunikatywny z pacjentem. O wszystkim dokładnie tłumaczy. Ocena 6+ za celną diagnozę i pokierowanie od badania ciśnienia po zabieg koronarografii. Jestem pod stałą opieką doktora.

Bardzo uprzejmy pan doktor. Wszystko dokładnie wyjaśnił, bez pospiechu. Wypisał również niezbędne skierowania do dalszej diagnozy.