lekarz Maciej Berut

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:5,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
5/5
Zaufanie do kompetencji
5,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
5,0
Poświęcony czas
5,0
Kompleksowość podejścia
5,0
Uprzejmość
5,0
Godny polecenia
5,0

Jacek K. 18.10.2017 r. Pan dr n. med. Maciej Berut to znakomity, solidny i profesjonalny lekarz bardzo dokładnie wnikający w dolegliwości oczekującego pomocy pacjenta. Bardzo uważnie bada pacjenta, przy czym odpowiada na wszystkie nurtujące mnie pytania, przedstawiając klarownie stan rzeczy. Jest przy tym cierpliwy, bardzo uprzejmy i opanowany oraz – co niezwykle istotne – skuteczny w działaniu. Z dużym taktem i empatią odnosi się on do pacjentów starszych, czego jako 64-latek ostatnio doświadczyłem. Pana Doktora Macieja Beruta, jako wysoce kompetentnego lekarza oraz znakomitego diagnostę, szczerze Mu przy tym dziękując szczególnie ...

Jacek K.
18.10.2017 r.

Pan dr n. med. Maciej Berut to znakomity, solidny i profesjonalny lekarz bardzo dokładnie wnikający w dolegliwości oczekującego pomocy pacjenta. Bardzo uważnie bada pacjenta, przy czym odpowiada na wszystkie nurtujące mnie pytania, przedstawiając klarownie stan rzeczy. Jest przy tym cierpliwy, bardzo uprzejmy i opanowany oraz – co niezwykle istotne – skuteczny w działaniu. Z dużym taktem i empatią odnosi się on do pacjentów starszych, czego jako 64-latek ostatnio doświadczyłem.
Pana Doktora Macieja Beruta, jako wysoce kompetentnego lekarza oraz znakomitego diagnostę, szczerze Mu przy tym dziękując szczególnie za skierowanie mnie w porę do specjalistycznego szpitala który opuściłem z bardzo dobrymi wynikami, z całą odpowiedzialnością zdecydowanie polecam.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat