lekarz Maciej Białas

Świetny specjalista, godny polecenia. Tłumaczy, wyjaśnia wątpliwości i odpowiada na pytania. Uprzejmy, z szacunkiem do pacjenta, któremu poświęca odpowiednią ilość czasu.

Bardzo polecam dr. Macieja Białasa. Jego kompetencja połączona z otwartością i empatią do pacjenta bardzo mnie ujęła. Lekarz informuje o przebiegu dokonanego zabiegu, ma czas dla pacjenta. Bardzo miły i sympatyczny. Pozdrawiam serdecznie.

Bardzo dobry lekarz....i tyle....jeżeli szukacie dobrego chirurga to właśnie nim jest doktor Białas.

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,wyjaśnia wszystkie wątpliwości związane z chorobą i zabiegiem, poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzebuje. Polecam każdemu kto szuka dobrego i kompetentnego chirurga.