Stomatologia, Chirurgia, Implantologia, Protetyka

Stomatologia, Chirurgia, Implantologia, Protetyka
Studia na Wydziale Stomatologii Śląskiej Akademii Medycznej ukończyłem w 2005 roku. Staż podyplomowy odbyłem w jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych w Polsce, gdzie miałem możliwość poznać najnowsze trendy, możliwości i wyzwania współczesnej stomatologii.

Lekarsko-Dentystyczny Egzamin Państwowy zdałem w roku 2006, uzyskując jeden z najwyższych wyników w kraju.

Pragnąc rozwijać się zawodowo, rok później rozpocząłem sp...

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.

Super specjalista, swoim podejściem potrafi "wyluzować" najbardziej strachliwego pacjenta. Zdecydowanie zasługuje na pozytywną opinię, polecam wszystkim!

Przemiły człowiek, szybko, delikatnie. Wesoła atmosfera pozwala zapomnieć o tym gdzie się jest.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Chorzów"?

Stencel
Franciszka Karpińskiego 3

Wolności 111/2

centrum stomatologiczno-medyczne
Ul. Bema
Będzin
Chorzów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dental"
Szosowa 1B
42-575 Strzyżowice