lek. dent. Maciej Bodal

Do Pana Macieja Bodala jeździmy z naszymi dziećmi od 3 lat. Pierwsza wizyta była związana z koniecznością leczenia zębów naszego starszego dziecka (lat 5) dziecka po wcześniejszym jednorazowym usunięciu 4 przednich zębów w Akademii Medycznej ze względu na ropny stan zapalny. Dziecko nasze nie chciało po wskazanym zabiegu nawet słyszeć o dentyście, a co dopiero o jakichkolwiek zabiegach dentystycznych. Konieczne było dalsze leczenie ze względu na zagrożenie podobną sytuacją, alternatywą było wykonanie stosownego zabiegu w warunkach szpitalnych pod narkozą... Pan Maciej, co chcemy podkreślić jest osobą , która zainteresowana jest ...

Pan Maciej, co chcemy podkreślić jest osobą , która zainteresowana jest pacjentem, a nie głównie biletami NBP. Naturalnie korzystaliśmy z wizyt prywatnych (17 razy od momentu zgłoszenia się do zaleczenia zębów dziecka!) trwających od 1 -1,5 godziny, który to czas Pan Maciej poświęcał naszemu dziecku, łącznie z wychodzeniem przed budynek w celu zachęcania malucha do wejścia do gabinetu itp., kolejnymi krokami doprowadzając do sytuacji zniwelowania strachu, a wręcz traumy przed gabinetem dentystycznym. Było to poparte wielokrotnymi zachętami, zaznajamianiem z pracą dentysty i przyrządami dentystycznymi... Możemy powiedzieć, że bywały momenty, że Pan Maciej wykazywał się większą cierpliwością niż my. Nasze dziecko spędzało średnio w gabinecie ok. 1 godziny bez efektu "siedzi na fotelu". Trzeba to jednak przeżyć osobiście, żeby zrozumieć klimat i psychologiczne zmęczenie... W efekcie jednak udało się, zęby zostały zaleczone i obecnie nasze dziecko bez problemów siada na fotelu dentystycznym poddając się wymaganym zabiegom. Reasumując stwierdzamy, że Pan Maciej Bodal jest dentystą dla którego oprócz opłat za wizyty ważne są również inne kwestie. Podczas naszych wizyt ani razu nie okazał zniecierpliwienia wskazujacego na konieczność zakończenia "współpracy". Jest osobą charakteryzujacą się bardzo dużą cierpliwością w zakresie zmierzania do wyznaczonego celu, wynikającą z podjętej diagnozy, sposobu leczenia i ukierunkowaną na osiągnięcie ostatecznego celu medycznego. Podkreślenia wymaga przygotowanie w kontekście psychologicznym do pracy z dziećmi. Bardzo polecamy Pana Macieja Bodala jako dentystę dla dzieci, z naszych obserwacji wynika, że nie były to zachowania jednorazowe. Pan Maciej ma taki styl pracy i podejścia do pacjentów. Chcemy również podkreślić, że w trakcie wizyt zarówno nam oraz naszym dzieciom udzielała również wsparcia zatrudniana w gabinecie pomoc dentystyczna w osobie Pani Oli - dziękujemy bardzo!

Piotr Lewandowski

Nie wiem jak u Pana doktora z leczeniem dzieci, bo swoich nie mam. Chociaż widziałam kilka razy jak dzieciaki wychodziły z kolorowankami, naklejkami czy balonami z rękawiczek, więc raczej jest nieźle :) W każdym razie niedawno miałam ogromny problem z górną 2. Ząb bolał cały weekend. W poniedziałek byłam na wizycie, gdzie nie obeszło się bez kanałowego. Potem prawie 45h puchnięcia lewej części twarzy, do tego stopnia, że nie mogłam otworzyć oka. Pan Maciej walczył z tym przez cały tydzień dzień w dzień ze szkodą dla swojego grafiku. Po zejściu opuchlizny jeszcze kilka "antybiotykowych" wizyt i ząb wreszcie wyleczony! Gdyby nie Pan doktor, to pewnie spuchłabym od kostek po końcówki włosów! Jeszcze nie spotkałam lekarza tak interesującego się pacjentem, który tyle serca wkłada w walkę z problemem! Ogromne DZIĘKUJĘ Panie B.! :) (Ps. jak już będą te dzieci to też będę je do Pana wysyłać)

Bardzo dobry dentysta. Jest fachowy i kompetentny, już kilka zębów u niego zaleczyłam. Robi to dokładnie i ładnie. Z zaleczonymi zębami nigdy nie było problemów. Dużym plusem jest to, że ma u siebie mikroskop nad fotelem i całą aparaturę do robienia zdjęć zębów (nie trzeba biegać po jakiś placówkach, żeby zrobić sobie zdjęcie zębów jak u innych dentystów prywatnych w Polsce). Ciężko u Pana Macieja jest się zapisać, bo ma duże kolejki nawet 2 miesięczne czasami, ale to też świadczy o nim bardzo dobrze. Co do cen to jest na akceptowalnym poziomie. Generalnie bardzo dobry dentysta i polecam Pana Macieja.

Rewelacja! Szybko lecz bez pospiechu.Usluga wykonana bardzo profesjonalnie i fachowo.Znieczulenie bezbolesne. Nawet moj maly synek wyszedl z usmiechem na ustach. Szczerze polecam!

Rewelacja!

Szczerze polecam!

Świetny dentysta.Leczy zarówno moją córkę jak i mnie. Obie jesteśmy zadowolone. Jest delikatny, robi bezboleśne i bardzo precyzyjnie. Nigdy nie miałam później kłopotów z wyleczonymi przez niego zębami. CZeka się długona wizytę, ale warto :)

Uważam, że jest to bardzo dobry stomatolog. POLECAM ;)

Uważam, że jest to bardzo dobry stomatolog. POLECAM ;)

Z wielką przyjemnością polecam Pana doktora!!! Ma rewelacyjne podejście do dzieci. Prawdziwy lekarz dla dzieciaków!!!

polecam! bardzo miły, ma dobre podejście do dzieci!

polecam! bardzo miły, ma dobre podejście do dzieci!

Gabinet niespecjalnie czysty. Wszystko w dziwnej atmosferze. Doktor strasznie ziewa;-) Ale ząb nie boli.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Gdynia"?

Ars Dentana Praktyka Stomatologiczna
Gdynia, ul. Rdestowa 4/u3