lekarz Maciej Dubieniecki

2,9

Super lekarz gorąco polecam . Jako rodzinny zawsze ma czas na pacjenta. Zleca szczegółowe badania jak trzeba.

Zawsze.ma.czas na pacjenta nigdy nie odmawia pomocy. Uśmiechnięty i z dowcipem. Gorąco polecam tego lekarza

Bardzo dobry specjalista . Miły i sympatyczny. Gorąco polecam. Zawsze pomocny. Wytłumaczy istotę choroby

„Polecam lek.Maciej Dubieniecki, wykonał szczegółowa diagnozę i badanie, wszystko szczegółowo wyjaśnił. Miły i profesjonalny. Fachowa i szybka pomoc lekarska. Nie zawiodłam się. Będę polecała znajomym!”

Pan lekarz który ewidentnie nie radzi sobie ze swoimi problemami emocjonalnymi i wylewa je na innych. Sfrustrowany, wyjątkowo WULGARNY i nie miły. Jak można zapytać pacjenta czy "jest chory na łeb" tylko dlatego, że śmiał o coś zapytać? Zenada!!! Wstyd!!!

Nie polecam .Nie właściwy człowiek w nie właściwym miejscu. Tylko szkoda , że o tym nie wie. Los bywa przewroty a karma powróci .

Lekarz bardzo niemiły dla pacjenta! Zamyka drzwi przed nosem, gdy człowiek potrzebuje pomocy. Nie polecam!!

Nie polecam tego lekarza!! Bardzo nieprzyjemny i niemiły dla pacjenta!!! Lekarze powinni być z powołania, a nie z przymusu!

Nieprzyjemny i nie do polecenie. Z dala od tego lekarza nie pomaga tylko wykancza ludzi!!!! Dzis nie zostala udzielona odpowiednia pomoc przez tego oto sobie Pana !!!

Przez tego konowała moje dziecko wyładowało w szpitalu!!!Nasza służba zdrowia potrzebuje uzdrowienia z niektórymi ich przedstawicielami,jak juz wyżej wspomniany konował!!!