dr Maciej Góraj

Chirurg ogólny

3,1

Lekarz godny zaufania.Wiedza ogromna,3 dzień leczenia A efekty jak najbardziej widoczne.Wystarczy ,że spojrzał ,dotknął rękami od razu trafna diagnoza.Wizyta tańsza niż w innych gab. prywatnych.Lekarz konkretny,tłumaczy wszystko .W moim przypadku chorego kolana sprawdził tez drugie.Dr.wystawil kartę opisowa do lekarza rodzinnego,bez żadnych próźb. Polecam

Bardzo fajny lekarz, moim zdaniem ma własciwe podejscie do pacjeta, dokładnie wyjaśnie na czyum polega problem oraz jak sobie z nim radzic. polecam w 100% :)

Okropny i pozbawiony kultury osobistej - ludzie nie korzystajcie z jego usług idzie do weterynarza on potraktuje was jak psa ale będzie to przyjemniejsze niż on traktuje ludzi.

Chciałoby się być bardziej wyrozumiałym, (biedny, zapracowany, zestresowany lekarz) ale są granice przyzwoitości. Ten człowiek je przekroczył. Impertynencki, protekcjonalny, bezczelny, żeby nie powiedzieć chamski. Oznajmił, że nie wystawi zaświadczenia dla potrzeb ubezpieczalni bo "ubezpieczalnia go nie zatrudnia". Niczego nie objaśniał inaczej niż w sposób urągający godności swojego rozmówcy. Chciało się uciec z jego gabinetu jak najszybciej. Czułem się jak intruz, tępak, który naruszył terytorium króla Góraja i swoimi niestosownymi pytaniami zmusza go do zbytecznego wydatkowania energii na mówienie. W takiej atmosferze trudno o nawet cień zaufania, które lekarz winien wzbudzać. Facet pomylił profesje. Musi strasznie nienawidzić swojej pracy. I szkoda tylko pacjentów, cierpiących ludzi, którzy są narażeni na pełne jadu i pogardy komentarze tego opryskliwego doktorka.

brak uwag jestem zadowolona z wizyty i kontaktu z tym właśnie lekarzem

brak uwag jestem zadowolona z wizyty i kontaktu z tym właśnie lekarzem

Doskonały specjalista, polecam jak najbardziej. Cierpliwy, chętny do wytłumaczenia problemu.

Potwierdzam opinie wyżej, nic dodać, nic ująć.

Potwierdzam opinie wyżej, nic dodać, nic ująć.