lekarz Maciej Habrych

Doskonały lekarz uratował mi lewą rękę. Miałem zerwane przyłącze dalsze mięśnia dwugłowego w tej chwili ręka jak nowa. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie doktorze

Pan dr operował mi haluksy. Czuję się świetnie nic mnie nie boli mogę już chodzić. Polecam, lekarz z powołania.

Jestem w podeszłym wieku - chodzę do Pana dr na tzw blokady i po nich czuję się jak nowonarodzona. Długo leczyłam się na NFZ i nikt nie umiał mi pomóc, nie potrafili tak dobrze robić zastrzyków. Szkoda, że tacy specjaliści dostępni są od ręki w prywatnych gabinetach. Szczerze polecam.

Dzięki dr. M. Habrych normalnie chodzę i nie kuleję. Szybko zdiagnozował mój przypadek i co najważniejsze bardzo trafnie. Po wykonaniu trzech zabiegów moje problemy z chodzeniem mineły. Pozostali ortopedzi zalecali okłady z Altacetu. Problem tylko się pogłębiał i było coraz gorzej. Z czystym sumieniem mogę polecić i zarekomendować dr. M. Habrycha .

Polecam. Leczyłem się u dr Macieja Habrycha - złamana ręka w kilku miejscach, jednym słowem proesjonalista.

byłam dwa razy na prywatnej wizycie, udziela profesjonalnych porad - dotyczących złamanej w kilku miejscach ręki- po których lepiej się czuję, robi dobre wrażenie, z rozmowy wynika też że jest dobrym, doświadczonym ortopedą,

wspaniały specjalista miałam straszne dol. bólowe kolana po jego leczeniu wszystkie dol. ustąpiłt

Pan Doctor bardzo mi pomógł w nagłym wypadku i jest przy tym bardzo sympatyczny i wzbudzający zaufanie:) Bardzo Polecam:)

wczoraj byłam z moją córką u tego ortopety lekarz b. miły staram się że ten lekarz ortopeda będzie przełomowy polecamm

Miły, bardzo dobrze tłumaczy chorobę, nie zbywa, poświęca dużo czasu. Polecam

Miły, bardzo dobrze tłumaczy chorobę, nie zbywa, poświęca dużo czasu. Polecam