lekarz Maciej Jackowiak

Traumatolog, Ortopeda

super porada polecam tego lekarza . wyjasnienie dolegliwosci i mozliwosci leczenia . ilosc poswieconego czasu odpowiednia

Pan dr Jackowski jest lekarzem z powołania. Dba o swojego pacjenta przed leczeniem i po leczeniu ( operacje)Jest wyrozumiały, nie udaje że jest mądrzejszy od Boga. Śmiało mogę powiedzieć, że takich lekarzy nam brak którzy dbają o swoich pacjentów.

Doktor Jackowiak wzbudza wstępnie ogromne zaufanie i wtedy człowiek ślepo wierzy że będzie dobrze, a kiedy dostanie sie w ,,prezencie,, gronkowca w trakcie operacji i operacja jakoś ,,przypadkiem,, się nie uda, to nawet nie potrafi przyznać się do błędu. Zdecydowanie nie polecam

bardzo dobry lekarz pomógł mojej córce gdy inni lekarze wymyślali co wizytę inną chorobę powiedział ze jej pomoże i tak zrobił polecam

kompetentny lekarz, udziela wyczerpujących wyjasnień. Przyjazna atmosfera podczas wizyty, Pan dr swoim fachowym podejsciem do pacjenta wzbudza zaufania ;)

LEKARZ KOMPETETNY UCZCIWY RZETELNY JAK PRZEPROWADZA ZABIEG TO NIE MA ZADNYCH POPRAWEK BARDZO GORACO POLECAM PANA DOKTORA

Lekarz o ogromnej wiedzy i wysokiej kulturze osobistej.Nie zastanawia się, jak niektórzy lekarze, czy może coś dla pacjenta zrobić.Po prostu to robi.Pomaga wielu pacjentom, którym inni ortopedzi pomóc nie umieli lub nie chcieli.Maria

polecam tego lekarza poniewasz mi pomogł dzieki niemu chodze

polecam tego lekarza poniewasz mi pomogł dzieki niemu chodze

To jedyny ortopeda , który zoperował bez problemu kiedy inni nie chcieli nawet dotykać. Trafiłem do doktora po wizytach u "najlepszych" specjalistów w kraju. To geniusz w swoim fachu a mimo to skromny i rzetelny. Polecam z czystym sumieniem.

Świetny lekarz, miły kontakt, polecam.

Świetny lekarz, miły kontakt, polecam.