dr n. med. Maciej Kawczyński

Laryngolog

Prawdziwy lekarz z powołania. Potrafi wysłuchać, poświęcić czas na odpowiednio długie badanie (często mało przyjemne), ma ogromna wiedzę i cierpliwie wszystko tłumaczy. Niesamowita empatia do drugiego człowieka, chętnie poradzi gdzie należy się udać w przypadku dalszej diagnozy. Świetny lekarz!Godny polecenia!

Doktor Kawczyński to lekarz z powołania. Prowadził mnie już podczas ciąży, kiedy borykałam się z problemami laryngologicznymi, zawsze zaradził, pomógł, wyleczył. Teraz ma pod opieką moje dzieci. To najlepszy Laryngolog jakiego znam! Mam pełne zaufanie. Zmierzy się z każdym problemem, do tego ma niesamowitą wiedzę i podejście! Świetnie też operuje. Dziękujemy Panie Doktorze!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Szczecin"?

Szpital Wojewódzki
66-400 Gorzów Wielkopolski