lekarz Maciej Klimarczyk

Psychiatra

2,4

Od czterech lat przepisuje pacjentce seniorce wysokie dawki leków przeciwlękowych i przeciwdepresyjnych, nie zważając na skutki uboczne w postaci podwyższonej glukozy i lipidogramu.

Po 10 min. wpisał mi schizofrenię, mimo to, że objawy, które u mnie wystąpiły były związane z nadużywaniem subst. psych. Przez 2 lata leczenia nie poinformował mnie, że leczy mnie na schizofrenię. O chorobie dowiedziałem się 2l później po wyciągnięciu dokumentów. Leki wyciszyły objawy odst. subst. psych. 2 mce było dobrze. Jeden lek wywołał powtarzające się co kilka dni ataki silnego lęku uniemożliwiające funkcjonowanie. 1000h lęku.Nie wiedziałem, że lęk wywołuje lek, więc brałem dalej. Dr zwiększał dawki, co nasilało intensywność ataków lęku. Wizyty u 2 innych specjalistów wyjaśniły mi, że ...

Wizyty u 2 innych specjalistów wyjaśniły mi, że ataki lęku wywoływał ów lek. Odstawienie skasowało lęki. Dowiedziałem się, że żadnej schizofrenii nie mam, a podane na pierwszej wizycie u dra objawy były spowodowane odstawianiem subst. i minęłyby nawet samoistnie.

Odradzam dra, jest mnóstwo bardziej kompetentnych specjalistów w tej dziedzinie medycyny. Niemiły egocentryk z niską empatią i zawyżoną wartością. Da się wypowiedzieć, ale wtrąca się.

BARDZO DOBRY LEKARZ ODRAZU POSTAWIL TERAFNA DIAGNOZE LEKI DOBRANE PERFEKT DZIEKUJE MU BADZO JESTEM TERAZ INNYM CZLOWIEKIEM

bardzo kompetentny lekarz, diagnozę postawił trafnie za pierwszym razem i odpowiednio dobrał leki SZCZERZE POLECAM

mi nie pomógł, ale starał się mocno i był uprzejmy; ponoć jednak łaczy leczenie i psychoterapię a to może być duży plus