lekarz Maciej Krata

Urolog

1,4
1,2

Bardzo niemiły, opryskliwy doktor, chyba pomylił powołania, nigdy więcej do niego nie pójdę i nie polecam innym wizyty u takiego lekarza.

Lekarz niegodny zaufania, arogancki i opryskliwy; przy pierwszej wizycie zaproponował operację gruczołu krokowego, bez jakichkolwiek badań. Już do tego lekarza nie pójdę, a jeśli ktoś chce samouspokojenia, że chodzi do urologa, do polecam dr Kratę w Pleszewie.

Lekarz niegodny zaufania, arogancki i opryskliwy;

Nie polecam .Wyjątkowo arogancki.Wizyta trwała raptem 5 minut łącznie z usg.Zupełny brak szacunku dla osób starszych .Nigdy więcej

nie wiem co za debil dał mu uprawnienia do wykonywania zawodu, ale jak najszybciej powinni mu je odebrać. Nie dość, że ham nie uprzejmy odprawił mnie w mniej niż 3 minuty, 0 kompetencji nie ma sensu do niego iść..

Witam ,podpisuję się pod opiniami innych. Zarozumialec, wręcz krzyczał na osobę starszą, traktuje ludzi z góry. W czasie urzędowania ,przyjmuje prywatnie.

Witam ,podpisuję się pod opiniami innych.

Również nie polecam, opryskliwy i niemiły. Proponuje zabieg na drugim końcu Polski a na pytanie czy nie można gdzieś bliżej odpowiada "NIE WIEM".

To jest po porostu skandal, tacy ludzie nie powinni wykonywać zawodu lekarza. Lekarz nie wykazuje chęci pomocy. Byłem u niego 2 razy i żałuję. Raz załatwił mnie bardzo szybko i bardziej go interesowało dlaczego nie leczę się już u poprzedniego specjalisty niż historia mojej choroby. Za 2 razem to już odmówił jakiejkolwiek pomocy bo powiedziałem mu że w międzyczasie byłem u innego specjalisty (wszyscy wiemy jakie terminy rejestracji na NFZ) Szkoda nerwów i mojego czasu .Zdecydowanie odradzam.

Byłam raz u tego doktora i z pewnością już więcej do niego nie pójde. Błyskawicznie mnie załatwił, w gabinecie byłam 3 minuty( wraz z robieniem usg),spieszył się, wszystko po łebkach, kazał przyjść dopiero jak coś mnie będzie bolało.

Zero szacunku dla pacjenta. Zero doświadczenia i jeszcze mniej wiedzy. Nie polecam.

Zgadzam się z poprzednią opinią. Lekarz niemiły, nieuprzejmy i arogancki. Lekceważy pacjentów, że o jakichkolwiek przejawach szacunku już nie wspomnę. Nie wystarcza mu pensja wypłacana przez NFZ. Bardziej majętni pacjenci mają wykonywane zabiegi w tempie ekspresowym,, mniej zamożni muszą cierpliwie czekać na swoją kolej. Wykonał mi zabieg i wypuścił do domu, nie informując w ogóle, że założył w przewodzie moczowym spirale, którą trzeba wyciągnąć po 3 tygodniach. Gdyby nie prywatna konsultacja u innego lekarza, chodziłabym z nią nadal. Nikomu nie polecam usług tego pana!!!!