lekarz Maciej Kupajski

Urolog

Pan doktor zmienił moje życie :) przeszedłem zabieg usunięcia części naskórka z penisa nie obrzezanie ale coś w ten deseń :) Pan Doktor bardzo kompetentny świetny profesionalista ;) Polecam Sosnowiec Centrum Zdrowia :) wspaniałe warunki, rana po 2ch miesiącach zagojona Pan Doktor z powołania i świetnie rozumie nie pewność obawy i ludzkie uczucia, fachowiec 100% dziękuję Doktorze dzięki panu moje życie seksualne nabrało barw !!! BARDZIEJ NIŻ POLECAM !!! LEKARZ JAKICH MAŁO OBY POLSKA MIAŁA TAKICH JAK PAN WIĘCEJ POZDRAWIAM!!! :)

Chciałem podziękować Panu Doktorowi Maciejowi Kupajskiemu za uratowanie zdrowia i życia mojemu synowi. Pan Doktor Kupajski rozpoznał u mojego syna guza jadra i od razu skierował go do szpitala. Po operacji dr Kupajski posłal syna do Instytutu onkologii gdzie syn dostał chemie. Gdyby nie szybka diagnoza Pana doktora i dobrze wykonana operacja nie wiem cZy mój syn by jeszcze żył.Polecam wszystkim tego lekarza.To dobry człowiek. Dziekuję jeszcze raz za pomoc i dobre słowa w tych trudnych dla całej naszej rodziny chwilach.Wdzięczny ojciec.

Prawie rok leczyłem się u tego lekarza. Cały czas diagnozował przerost prostaty, każde USG podobno to wykazywało. A leki nie działały. Tydzień po ostatniej wizycie poszedłem do innego urologa, bo ból i ulewanie moczu były już bardzo męczące. Okazało się, że prostatę to ja mam zdrową i nie ma żadnego powiększenia, a powodem problemów jest nadwrażliwość pęcherza. Dostałem leki i po dwóch tygodnia problem minął.

Lekarz z powołania.Ma bardzo dobre podejście do pacjenta.Miły i życzliwo. Ma bardzo dużą wiedzę i potrafi w prosty sposób wytłumaczyć przyczynę choroby i jak to leczyć. Jestm jego pacjentem od kilku miesięcy. Bardzo mi pomógł.Polecam goraco pana doktora Macieja Kupajskiego. To bardzo dobry lekarz.

Wspanialy lekarz polecam ,naprawde polecam..

Wspanialy lekarz polecam ,naprawde polecam..

Bardzo dobry lekarz.Jeśli widzicie potrzebę kontaktu z lekarzem urologiem, polecam goraco pana doktora Macieja Kupajskiego. Wzbudza zaufanie każdego pacjenta poprzez swój profesjonalizm, rzetelność, sprawność i uprzejmość.Każdego pacjenta traktuje indywidualnie, nie rutynowo. Po wyjściu z jego gabinetu człowiek juz ma wrażenie, że jest zdrowy. Gorąco polecam !!!

Doskonały urolog. Wszystkie badania wykonuje na miejscu- nawet badania krwi o ile potrzeba. Bardzo dokładny, skrupulatny. Chociaż ma tłumy pacjentów nie śpieszy się, a przy tym miły, wesoły, energiczny.

Doktor Kupajski rozwiązał problem mojego syna, z którym błąkaliśmy się latami po wielu urologach (sugerowano nawet operacyjne rozwiązanie. Z tego co mi wiadomo pracuje w najlepszym w Polsce szpitalu urologicznym. Bardzo miły, kompetentny, rzeczowy. Gorąco polecam.