dr Maciej Kuźmiński

Dziwie się wyżej wystawionym opinią. Ja i moja rodzina leczymy się w klinice Pana doktora Macieja Kuźmińskiego, każdy lekarz odpowiedzialny jest za swoją specjalizację, każdy lekarz analizuje i bada problem. Pan doktor Maciej, jest specjalistą i służy wszystkim pomocą. Klinika prowadzona na wysokim poziomie, dbałość o każdy detal, każdy szczegół w tej dziedzinie to bardzo istotne. Jako pacjent zwróciłam uwagę na sterylne, wymienne końcówki mowa o mikrosilniku i turbinie ( mam nadzieję, że poprawnie to napisałam) w innych placówkach końcówki są założone na unicie i nie ma pewności czy są ...

Dziwie się wyżej wystawionym opinią.
w innych placówkach końcówki są założone na unicie i nie ma pewności czy są sterylne, czy tylko zdezynfekowane preparatem, asystentki cały czas podczas wykonywanej pracy pilnują aseptyki - zmiany rękawiczek. Podczas jednej z wizyt należało wymienić narzędzie, asystentki przyniosły nowy sprzęt prosto z sterylizacji, zapamiętałam to pojęcie bo pamiętam jak asystentka uprzedziła doktora o ciepłym narzędziu.
Polecam klinikę całym sercem.
Ja i moja rodzina ufamy temu miejscu i czujemy się bardzo komfortowo.
A, nasz uśmiech to piękny i zdrowy uśmiech.
A, zdrowy uśmiech to zdrowie dla całego organizmu.

Wspaniały lekarz, utalentowany specjalista z pasją wykonywania zawodu! Dbający o dobro i zaufanie pacjenta.

Świetny lekarz. Klinika profesjonalna i czysta. Pacjent czuje sie zaopiekowany od samego wejścia. Problematyczne ósemki usunięte bez zadnej trudnosci. Polecam!

Pan Doktor Kuźmiński to prawdziwy fachowiec! Polecam bez wahania. Może nie jest najtaniej ale jest bardzo profesjonalnie. W klinice pracują bardzo mili lekarze!

Wszystko przeliczone na kasę. Za dzień dobry płacisz 150zł . Leczy się żeby jak najwiecej zarobić a nie :skutecznie i szybko leczyć. Trzeba być uważnym z tzw „planem leczenia” - plan z samej nazwy płatny a finałowo dowiesz się ze musisz wydać kupę pieniędzy. Wszystko fajnie tylko ze zazwyczaj wiadomo jakie są możliwe scenariusze od samego początku wiec by wypadało poniformować o wszystkim przed wdrożeniem tzw planu”. Bardzo chętnie się tsm wyrywa zęby - opłaca się po drogo. Jeśli to jest troska i pacjenta i uczciwe w stosunku do pacjenta/klienta .., radzę przemyśleć dwa razy ...!

Stomatolog napewno nie z powolania, chciwy i żądny pieniędzy! Zęba moze leczyc przez miesiac i lizac tylek pacjentowi oby tylko placil za kazdą wizyte i to nkie małe pieniadze. Naciagacz chwalacy sie tylko wykształceniem i studenciakami ktorzy wszystko i tak za niegop robia! nie wart polecenia!

bardzo nie miły...traktuje ludzi jak śmieci...tylko jak czuje kase to potrafi być miły...nikomu nie polecam...pojechałam do innego i jestem zadowolona...tego zarozumiałego omijać z daleka

Nie polecam tego lekarza i jego przychodni. Zapisałem sie na wizytę do pana doktora,a przyjął mnie inny i tak za kazdym razem. Inni lekarze tez kiepscy,a najwiecej na temat stomatologii wie pani rejestratorka

Nie polecam tego lekarza i jego przychodni.

koszmar, bardzo dziwny pan, zimno w poczekalni, na fotelu bez rekawiczek nie ma co siedziec

lekarz bardzo kompetentny, zdecydowanie polecam.

lekarz bardzo kompetentny, zdecydowanie polecam.