lekarz Maciej Lada

5 gwiazdek ode mnie to zdecydowanie za mało. Ten człowiek uratował mi życie (dosłownie) daleko wychodząc poza swoje obowiązki.Nigdy żaden lekarz nie potraktował mnie tak niestandardowo i tylko po to, żeby mi pomóc.

Bardzo dobry, kompetentny lekarz. Byłam pod jego opieką w trakcie 3 ciąż. Pozytywnie oceniam. Spokojnie, jasno tłumaczy każdą wątpliwość. Bada dokładnie i nie zostawia pacjentki bez szczegółowego omówienia każdego problemu. Jak najbardziej polecam.

Bardzo dobry lekarz. Prowadził moje dwie ciąże. Dokladnie wyjaśniał wszelkie wątpliwości. Mówi cicho ale jest kompetentny, spokojny człowiek.

Bardzo nieprzyjemny, chamski i prostacki lekarz. Tekst w stylu: "ściągać majtki" jest bardzo nie na miejscu. Podejście do kobiety jest skandaliczne. Pan doktor nie okazał żadnego współczucia ani jakiejkolwiek empatii. Kategorycznie odradzam.