lek. med. Maciej Majcherczyk

Lekarz rodzinny, Endokrynolog

Świetny lekarz, profesjonalista, bardzo dokładny, dobry czlowiek. Chociaż złożyło się tak, że już się u Pana doktora nie leczę, mogę z czystym sumieniem polecić tego endokrynologa.W dodatku odpłatność za wizytę jest naprawdę niewysoka.

Jest to pierwszy lekarz który zaczął mi pomagać i szukać problemu a nie tylko odsyłać. jest konkretny. Leczę się u niego od pół roku ale powoli widać efekty, SŁUCHA PACJENTA jak mówi co jest nie tak, jakie objawy są , a nie tylko patrzy na wyniki.POLECAM

ja się nie zgadzam, lecze sie u tego lekarza od kilku lat.Zawsze dokładnie powie co i jak ,udzieli odpowiedzi na wiele pytań.Nie naciąga na kasę,byłam u wielu endo. ale u niego dopiero dostałam wszelakich porad i szczegółowych info. A przeważnie było tak, iz popatrzyli na wyniki które sama wcześniej robiłam, przepisywali recepte i tyle..

Bardzo dobry specjalista, polecam. Byłam u wielu specjalistów, ale dopiero ten lekarz pomógł. Bardzo uprzejmy i wyrozumiały.

A ja się nie zgadzam. Nie naciąga - udzielił mi telefonicznie wyczerpujących informacji, pokierował do odpowiednich lekarzy, powiedział jakie badania wykonać. Po pierwsze nie musiał rozmawiać, po drugie mógł namówić na wizytę i doić kasę. Pierwszy udzielił mi wyczerpujących informacji.

Bardzo bezczelny lekarz "obrósł w piórka" myśli że pozjadał wszystkie rozumy .Szkoda pieniędzy na tego doktorka