lekarz Maciej Meissner

Jestem bardzo zadowolona, konsultacja konkretna, diagnoza trafiona, skuteczne leczenie dziecka. Pan doktor ma świetne podejście do synka. Dodatkowo kilka konsultacji wyników badań przez telefon zupełnie bezinteresownie. Bardzo polecam.

Wizyra domowa. Diagnoza była postawiona dobrze ale lekarz się bardzo spieszyl - pewnie na kolejną prywatną wizytę. Lekarz wchodząc do domu nie umyl ani nie zdezynfekowal rak.

Polecam,godny zaufania lekarz,odpowiednie podejście do dzieci,sumienny,szczegółowo odpowiadał na wątpliwości,interesował się stanem dziecka, nawet po wizycie,pomógł gdy inni lekarze zawiedli wdzięczna mama

wdzięczna mama